Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan vagyok felháborodva a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan vagyok felháborodva a barátnőmön?

Figyelt kérdés

10 napja nem láttam mert külföldre ment a családjával

Ma hazajöttek és megbeszéltük,hogy találkozunk ,találkozunk is de előtte ő még átmegy a barátnőjéhez.

Nekem rosszul esik ,hogy ennyi idő után nem velem akar találkozni hanem még barátnőzik


És mikor megjegyeztem még ő sértődik meg


17/F


2013. jan. 20. 15:51
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:

jaj nemár...

mert csak te hiányozhatsz neki, más nem? ne sajátítsd már ki..

én a múltkor hasonlóan voltam, 9 nap után hazajött külföldről, én meg kimentem szépen 10re a Ferihegyre, vártam 2 órát mire megjött a repülője éjfélre és tadaa, vele voltam..


ne sajátítsd ki, miért ne találkozhatna a barátnőjével?

2013. jan. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 A kérdező kommentje:
Természetesen találkozzon a barátnőjével , amúgy is a szomszédjukban lakik de én már totál kivoltam,hogy nem volt ennyi ideig itthon és már alig vártam,hogy találkozzunk és nem érzem azt,hogy ő is annyira akarna és így már elmegy az egésztől a kedvem
2013. jan. 20. 15:56
 13/40 A kérdező kommentje:
nagyon vártam hogy találkozzunk és megöleljem , megcsókoljam és el is terveztem de így tényleg semmi kedvem a jópofizáshoz,felidegesített főleg azzal,hogy nem érzi,hogy nekem ez rossz és neki áll feljebb
2013. jan. 20. 15:57
 14/40 anonim ***** válasza:
0%

12


A legjobb lenne ha lelépnél, amig meg nem aláz.

2013. jan. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
100%
szerintem 2 hónap után ez természetes. ez rettenetesen kevés idő még. 2 hónap kb 60 nap, amiből 10 napig külföldön volt. ne csinálj ebből hisztit.
2013. jan. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:

egyébként akkor esetleg mondd meg neki, hogy rosszul esik neked... bár szerintem is hülyeség ezen idegelned magad, de ha neked rosszul esik, akkor miért nem mondtad el? kapcsolat alapja az érzelemmegosztás...

ha 2 hónapja jártok, és tapasztalatlanka, akkor szerintem nem csal.. lehet jó kis összeesküvés elméleteket gyártani, de szerintem hülyeség..


meg ha a bnője ott lakik a szomszédban, akkor ha belegondolsz, logikus, hogy oda megy először... elvégre ott van.. vagy várja meg míg átkelsz a városon és csak utánad mehet át a szomszédba? praktika...

2013. jan. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 A kérdező kommentje:

Persze egyébként elfogadott,hogy oda megy át mert mi úgy is együtt leszünk olyan fél6tól egészen este 10-ig de elmondtam neki,hogy nagyon hiányzik és már alig várom ,hogy találkozzunk .

Amúgy elmondtam neki,hogy rosszul esik de megsértődött,aranyos lány csak sokszor nem vagyunk egy véleményen

2013. jan. 20. 16:07
 18/40 anonim ***** válasza:
0%
Én elzavarnám a p.cs@ba! Ha a hazajövetel után a "barátnő" az első akkor ott nem stimmel valami.
2013. jan. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
áh szerintem túlreagálod az egészet.. gondolom már meg volt szervezve a dolog neki előre.. nincs semmi jelentősége.. nem sorrendet alakított ki... mármint nem fontosságit.. bár szerintem abban sincs kivetni való, ha egy lány a pasija és a barátnője közül ha választani kell, hogy kit tart meg, a barátnőjét választja
2013. jan. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
0%

"Amúgy elmondtam neki,hogy rosszul esik de megsértődött,aranyos lány csak sokszor nem vagyunk egy véleményen"


Ja még őnagysága sértődött be???

2013. jan. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!