Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan vagyok felháborodva a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan vagyok felháborodva a barátnőmön?

Figyelt kérdés

10 napja nem láttam mert külföldre ment a családjával

Ma hazajöttek és megbeszéltük,hogy találkozunk ,találkozunk is de előtte ő még átmegy a barátnőjéhez.

Nekem rosszul esik ,hogy ennyi idő után nem velem akar találkozni hanem még barátnőzik


És mikor megjegyeztem még ő sértődik meg


17/F


2013. jan. 20. 15:51
1 2 3 4
 21/40 A kérdező kommentje:
nem is az ,hogy besértődött de nem tartja jogosnak a felháborodásom
2013. jan. 20. 16:18
 22/40 anonim ***** válasza:
0%

"hogy besértődött de nem tartja jogosnak a felháborodásom"


Biztos lehetsz benne, hogy fordított esetben olyan hisztit levágott volna, hogy csak na!


Ez azt tükrözi, hogy nem vagy annyira fontos neki. Pedig elméletileg a "cejelmeszeknek" olyankor az az illető az egyik legfontosabb.


Szerencse, hogy én nem vagyok az! :D

2013. jan. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 A kérdező kommentje:
az a baj,hogy ő ilyen típus,teljesen más mint az eddigi normális barátnőim, szeretem meg ő is de ő teljesen máshogy mutatja ki ,sokszor nem is értem és tudja,hogy ilyen de azt mondja,hogy próbál változtatni mert már beszéltem vele,hogy furcsállom a dolgait
2013. jan. 20. 16:26
 24/40 A kérdező kommentje:
nem csinálna fesztivált az a vicc,hanem tűrné , kicsit magának való típus de akkor is ÉN NEM :)
2013. jan. 20. 16:27
 25/40 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy ő nem gondolja annyira komolyan? Gondolom ő is 17 éves, ami elég fiatal és lehet, hogy éretlenebb is mint te. Lehet, hogy ő csak amolyan "járunk" kapcsolatban gondolkodik.

Amúgy meg 2 hónapja jártok. Azt a barátnőt felteszem, évek óta ismeri, esetleg még legjobb barátnők is.

Valószínűleg én is megsértődnék egy kicsit a helyedben, de szerintem őt is meg lehet érteni.

2013. jan. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
én szeretem a pasimat és ha nem látom pár napig akkor az az első, hogy ugrok a nyakába :D aztán a barátnőmmel találkozok
2013. jan. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
94%

Milyen sok hisztis hím van itt.

Kár, hogy nem vagytok felnőttek.


Kérdező! Az eszedbe sem jut, hogy a barátnője este nem ér rá? Vagy hogy így egyszerűbb összeszervezni?

Mit kell pár óra miatt cirkuszolni???


Komolyan olyan szánalmas. A barátnője gondolom gyerekkora óta a barátnője, te meg ott vagy 2 hónapja és pár órán rinyálsz.


Vicc...

2013. jan. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 kendrazoltan ***** válasza:
88%
Gondolom sok még köztetek, kedves válaszolók, aki gyereknek mondható...felnőtt fejjel és rengeteg nőkkel kapcsolatok tapasztalattal a hátam mögött azt mondom, hogy túl van reagálva ez az egész...a Ferihegyre való kimenetelt említő hozzászóló kicsit értelmesebb, mint páran itt...akkor neked szegezem a félig általa megfogalmazott kérdést: elé mentél, átmentél hozzá? Vagy csak várod, hogy ő jöjjön. Ha annyira hiányzott volna, akkor leszartad volna, hogy "jaaaaj, az sok idő, stb...stb", mentél volna és kész...akár a házuk elé egy szál virággal, akár a reptérre, ha repülővel mentek...akárhova...de inkább itt hisztizel, hogy "jaaaj, a barátnője fontosabb, mint én.."...arról, hogy szereted nem dumálni kell, hanem tettekkel alátámasztani, amit te eddig nem tettél...előbb mindig nézz kicsit magadba, csak aztán keresd másban a hibát...mellesleg és ha döntenem kellene, hogy előbb egy jóbaráthoz megyek át 10 nap nyaralás után a szomszédba egy kicsit, vagy 3-4 órára a 2 hónapja meglevő barátnőmhöz, én ugyanúgy döntenék, mint a barátnőd...már csak a praktikusságot tekintve is...és ne haragudj, ha durva voltam, de van ennek egy ilyen oldala is...
2013. jan. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 kendrazoltan ***** válasza:

16:33-nak


...ott a pont...leírtad röviden a mondandómat, mialatt gépeltem...

2013. jan. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
2 hónapos, friss kapcsolat, ilyenkor még előfordul, hogy a barátok néha előbbre valók. Később, ha jobban elmélyül a kapcsolatotok, te leszel a fontosabb és az első.
2013. jan. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!