Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan vagyok felháborodva a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan vagyok felháborodva a barátnőmön?

Figyelt kérdés

10 napja nem láttam mert külföldre ment a családjával

Ma hazajöttek és megbeszéltük,hogy találkozunk ,találkozunk is de előtte ő még átmegy a barátnőjéhez.

Nekem rosszul esik ,hogy ennyi idő után nem velem akar találkozni hanem még barátnőzik


És mikor megjegyeztem még ő sértődik meg


17/F


2013. jan. 20. 15:51
1 2 3 4
 31/40 A kérdező kommentje:

Nem haragszom,nyilván minden válasznak örülök mivel kíváncsi vagyok,hogy ki ,hogy látja a helyzetet.

Igazából itt az is közrejátszik,hogy 10 napja nem voltam nővel és már nagyon kanos vagyok és annyira jó lenne érezni az illatát ,megölelni és mindig az utolsó előtti pillanatok a legnehezebbek a várakozásban is,örök valóságnak tűnik,tudom,hogy,találkozunk és jó lesz de a szeretet néha meghülyíti az embert

2013. jan. 20. 16:40
 32/40 kendrazoltan ***** válasza:
Tudom én, milyen ez, de hidd el: igaz az a közhelyes mondás, hogy a türelem rózsát terem...néha tudni kell várni és felül emelkedni a hiányérzeten...ha ezt megtanulod, akkor jó úton jársz ahhoz, hogy felnőtt fejjel tudj gondolkodni...azokra pedig, akik szerint simán megcsal, ne figyelj, ne hagyd, hogy bogarat ültessenek a füledbe...a féltékenység az élet egyik nagy megrontója...amíg nem tapasztalsz semmi erre utalót (a jelen helyzet messze nem az...), addig engedd el a füled mellett az ilyen véleményeket...
2013. jan. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:

Szerintem meg te vagy fiatal egy kapcsolathoz. Hiányzik, elmondod neki, jó. Legyen így. A barátnője a szomszédban van, miért ne ugorhatna be hozzá egy fél órára, mielőtt veled lesz?! Ráadásul csak 2 hónapja tart a kapcsolatotok.

Szerintem nincs okod a felháborodásra, ahogy neki se kellett volna megsértődnie mikor te számonkérted.


2 hónap után még ne várd, hogy te legyél a legfontosabb az életében. Lehet, hogy 3 hónap múlva kisétálsz az életéből, a barátnője meg mindig ott lesz neki.

Nem hiszem, hogy nem avgy neki fontos, egyszerűen még nagyon kevés ideje vagytok együtt.

2013. jan. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 babybogyo88 ***** válasza:
Szerintem ez nem normális, ha Te vagy a párja akkor nem barátnőjéhez kéne rohannia hanem Hozzád.Nekem fura, találhatott valakit és barátnőjével először kibeszélik.Bocsi én erre tudok gondolni, ha jobban átgondolom.
2013. jan. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 A kérdező kommentje:

Hát biztos van magyarázata na meg nem mellékes,hogy én olyan típus vagyok aki nagyon megszeret rögtön egy lányt.


De próbálok tanulni és odafigyelni,csak az előző kapcsolatom pont azért ment szét mert lesz'rtam a lányt és pokol volt a szakítás mert szerettem nagyon az illetőt és lehet most emiatt túlságosan is akarok teljesíteni

2013. jan. 20. 16:56
 36/40 kendrazoltan ***** válasza:
Igen, erre figyelj oda, hiszen egyik végpólus sem jó...valahogy találj egy köztes állapotot, mert neked is akkor lesz a legjobb a dolog... ;)
2013. jan. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
10 napig nem láttad, 2 hónap "kapcsolat" után nem körülötted forog a világ és háborogsz? Tudod, nálunk nőknél van olyasmi is, hogy a pasik jönnek és mennek, de a barátnők mindig megmaradnak és tisztelni kell őket! De ettől függetlenül szerintem 2 hónap után nem kellene tőle elvárnod, hogy hozzád rohanjon rögtön. Ez a baj sok pasival, hogy nem tudják elviselni, hogy nem körülöttük forog a világ! Ez olyan, mint az én egyik ex pasim... 4 hónapot voltam külföldön (ott tanultam akkoriban), megmondtam neki, hogy mikor érek haza és rá fél órára már hívogatott is mobilon, hogy hol vagyok. Mondjuk 4 hónap távollét után szerettem volna néhány órát eltölteni a szüleimmel egyedül. Nem kell túlzásokba esni, találkozott veled, ez a lényeg. 10 nap pedig kb. semmi! 2 hónapja nem láttam a barátomat, nálam már 2 óra ide, vagy oda semmit sem számítana, ha előtte a haverjával dumálna egyet. De ez csak az én véleményem.
2013. jan. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:

Nem olvastam végig a kommenteket.


Kicsit idősebbek vagyunk nálatok (25N 26F, én vagyok a nő), 3 hónapja vagyunk együtt, párom jövő héten utazik el 10 napra külföldre, és egyértelmű, hogy kimegyek elé, amikor hazaér, eszébe sincs haverozni, sőt. A legjobb barátja a hazajövetele utáni napon érne rá találkozni (vidéki srác, ritkán jön fel Pestre), de párom előre mondta, hogy ne haragudjon, de akkor biztos, hogy nem, mert 10 napig nem találkozunk, és inkább velem lenne.


Szerintem ha igazán fontos lennél neki, akkor veled találkozna. A barátnő nem ér rá másnap? Vagy akár egy héttel később?

2013. jan. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 A kérdező kommentje:

Igaz persze minden ember más,mindenkinek máshogy alakult ki az értéksorrendje.

Ezért nyilván toleránsnak kell lenni,ismerem a barátnőmet és tudom ,hogy milyen kis kislány és tudom,hogy szeret csak ő nem mutatja annyira ki mint egy más lány,függ a nevelésétől,baráti kapcsolataitól,előző párkapcsolataitól,függ sok mindentől

2013. jan. 22. 00:47
 40/40 A kérdező kommentje:

A KAPCSOLATNAK VÉGE, VALÓBAN ENNYIRE VOLTAM FONTOS A LÁNYNAK .

AHOGY NŐI ÚGY FÉRFI MEGÉRZÉS IS VAN A VILÁGON.

KÖSZÖNÖM A VÁLASZOTOKAT.

2013. jan. 24. 00:49
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!