Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Elegem van. A barátom non-stop román disco zenéket hallgat.

Figyelt kérdés
persze az igénytelenebb kategóriából
2013. jan. 20. 23:52
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Szerintem ez teljesen érthető. Nem nagyon fogja érteni a kiakadásodat, de azt hiszem, ezt meg kell mondanod. Engem nagyon idegesítene.
2013. jan. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
#20: Hát ha valaki mind olyan "zenéket" bömböltet maxon amiket te utálsz, és nem akarja lezárni vagy lehalkítani az szerintem neked se esne jól. Ebben az esetben igenis számít ráadásul a kérdezô még rosszabb helyzetbe van hogy ilyen aljadék zenéket kell elviseljen, ez sztem nagyon is érthetô. Beszéljétek meg vagy bömböltess te is olyan zenéket amiket meg ô utál, ésakkor rájön hogy mennyire idwgesítô tud lenni.
2013. jan. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
neked sincs ízlésed. Jobb lenne, ha a szar amcsi zenéket hallgatná? Én csak román, orosz és balkáni zenéket hallgatok. Az a jó.
2013. jan. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Én meg angol elektronikus zenét.

Drum and Bass, Dubstep, Breakbeat <3

2013. jan. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
23:Még te beszélsz az "ízlésrôl" mikor ilyen sz@rokat hallgatsz!? Ezek sem jobbak az amcsi sz@roknál.
2013. jan. 27. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

24! Igaza van. Én ilyeneket is szoktam. Örülök mikor kapok ilyeneket, főleg azoktól akik csinálják.

Bár én szoktam másokat is. Az egyik válaszolónak üzenem, hogy aki az MTV listáin szerepelnek, nem csak amerikaiak.

Igaz én ami tetszik első hallásra bejön.

Viszont ez is szeretem:

https://www.youtube.com/watch?v=Afyf4Db6wd0

Na nem vagyunk egyformák.

2013. jan. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Add nekem:D
2014. márc. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!