Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A mostani nők (tisztelet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mostani nők (tisztelet a kivételnek) mért csesznek ki a rendes palikkal?

Figyelt kérdés
2013. jan. 21. 22:08
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
86%

Mert ti(tisztelet a kivételnek)pont csak ezek után a "mostani" nők után kajtattok,a normálisabb csajokat,akik nem kelletik magukat,és rendesek a pasikkal,azokat észre sem veszik.

Nem fordult még meg a pici fejedben,hogy nem a megfelelő helyen keresgélsz?

2013. jan. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
Hatalmas a különbség a lúzer és a rendes közt.
2013. jan. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
100%

A rendes pasik nem unalmasak!

Odaadnám a fél karomat,egy tényleg rendes pasiért,aki kedves,és normális,és nem hiszi azt,hogy taplónak lenni menő!

2013. jan. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:

#12

és mi az a hatalmas nagy különbség?

(nem, azt, hogy "na, pont az ilyen hozzászólások" nem érvényes írni)

2013. jan. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
76%

mert a "rendes" pasik, nem adnak magukra.

mindig rendes pasikkal randiztam, akkor mesélek.

1. pasi: képes volt velem úgy találkozni hogy meló után haza sem ment, izzadtan, büdös munkaruhában jött el

2.: rohadtak a fogai, áporodott büdös szája volt de el nem ment volna fogorvoshoz. egész randin megállás nélkül dohányoztam nehogy meg akarjon csókolni

3.: nem szeretett hajat mosni. én meg nem szeretem ha valakinek nem zselétől, hanem zsírtól áll össze a haja.

4.: nem látszott rajta semmi gond. ellenben többedik randi után mikor letolta a gatyáját, fonni lehetett volna a hosszú középszőrét. felálltam és otthagytam

5.: depressziós és lelkibeteg volt. kedves voltam, érdeklődtem, többször randiztunk és állandóan agyoncsapta a hangulatot az ilyen szövegekkel hogy "nem bírja elképzelni hogy ilyen jó nő vele szóbaáll, meg úgyis hamar elhagyom/megcsalom". igaza lett, nem sokáig bírtam az önsajnáltatását.

6.: rendes volt, jókat beszélgettünk, aztán egyszer eleresztett valami olyan beszólást egy utcán menő terhes nőre hogy kirúgdosná belőle a gyereket. én meg őt rúgdostam ki ezek után.

7.: semmi baj nem volt vele... amíg el nem kezdett szövegelni róla hogy milyen szemét vagyok amiért húst eszek és milyen tortúrákon mennek keresztül az állatok azért hogy nekem bundám legyen.

meg hogy egy héten egyszer a buliban cigizek és hogy szokjak már le O.o meg hasonlók mert így nem fogad el (holott a jelenlétében sose gyújtottam rá, amúgy se vagyok függő). ja és hogy ne legyek iszákos, mert nem normális hogy a buliban megiszok 3 italt (életemben nem voltam még kottarészeg).

ezek után felálltam, közöltem hogy a bundám műszőrme és bocsi, de helyette inkább a pacalt és a tojásrántottát választom. aztán elegánsan leléptem.

8.: ki volt akadva amiért a könyvtárban ismerkedtünk meg, beszéltünk órákig mindenféle közös olvasmányról és a végén megtudta hogy nemhogy kitűnő nem vagyok mint ő, de meg is buktam egyszer.

bocsánat, a fizika sosem volt a szívem csücske :D

9.: rögtön be akart mutatni maminak, papinak, 2. randin a leendő gyerekeink számát, nemét tervezgette és hogy tanyára költözünk a dinnyeföldjük mellé.

nem tudom, nekem megfelel ez a kisváros is, itt is pang az élet.

hát igen... aaaannyira próbáltam esélyt adni a rendeseknek.

de feladtam.

2013. jan. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
nekem nem úgy tűnt, hogy ezek rendesek lennének
2013. jan. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
0%
16, én lány vagyok, de ha tényleg van bundád, akkor annak azért tényleg utánanézhetnél, hogy hogyan szedik le azt az állatokról. Lehet meggondolnád, hogy utána felveszed-e.
2013. jan. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:

nekem sem úgy tűnik,hogy ezek rendes pasik lettek volna! :D

Fogalomzavarban szenvedsz!

2013. jan. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
Ja, most olvastam, hogy mű. Bocs.
2013. jan. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
Ja, amúgy szerintem is, ezek inkább a lúzer kategóriába esnek.
2013. jan. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!