Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A mostani nők (tisztelet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mostani nők (tisztelet a kivételnek) mért csesznek ki a rendes palikkal?

Figyelt kérdés
2013. jan. 21. 22:08
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
23%

#16: Ennek a fele a külsőről szól. Vagyis nem vagy rendes lány, mert felszínes vagy.


Egyedül a mániákus vega pasi és a terhes lerugdosós volt a hibás, a többi esetben mind a te hibád volt.


A vega pasi abban volt hibás, hogy agitált.

2013. jan. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
76%

hát helike, lehet hogy ez a szomorú valóság, hogy nem vonz a büdös száj, izzadt test, zsíros haj, ápolatlan szőrmókság... ez esetben neked meghagyom az ilyen pasikat :D

akkor vállalom hogy felszínes vagyok és nekem nem jó akárki... mondjuk olyan aki tisztálkodásra, egy alapvető emberi szükségletre - képtelen.

2013. jan. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
Jól van Helike, te, aki 20 nyelven beszélsz.... Ezért nincs csajod valszeg, mert büdös a szád és izzadtságszagú vagy és zsíros a hajad.
2013. jan. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
15%

Csak 4 az a 20, a végleges tervek között is csak 8 lesz.


Amúgy meg ki vagy akadva, hogy kiszelektált a pasi, mert nem vagy kitűnő.....


Szóval neked teljesen elfogadott szelektálni, de ha téged kiszelektálnak, akkor az már szemétség, ugye, Miss kettős mérce?

2013. jan. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
77%
várjunk csak, miért is baj az, hogy nincs együtt két ember, akik közül akár csak az egyik nem bírja a másikat?
2013. jan. 21. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
Berényi András is unalmas volt Julinak, nemde? Félig vicc persze a válaszom, de csak félig.
2013. jan. 21. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:

35-ös adom.

milyen jogon várnád el helike, hogy azzal legyek aki nekem nem fele meg?

az a kítűnő elég érdekes figura volt, de egy szóval nem írtam hogy zsebkendőket, éjszakákat könnyeztem át azért hogy nem feleltem meg neki :D

én nem panaszkodtam, tehát nincs jogod ebbe belekötni kedves 4nyelvű lehányzó. amúgy megelőtelek ezzel akkor mert én 5 nyelven tudok a magyarul kívűl.

mindegy, a lényeg hogy én nem róttam fel senkinek ha szelektált.

ellenben TE, felródtad neked.

de tudod mit? b.sszál rezet, le vagy tojcsizva :D

2013. jan. 21. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:

1) Nem vagyok lány.


2) Nem azzal van a baj, hogy nincs két ember együtt, hanem azzal, hogy ha te szelektálsz, az teljesen normális dolog, ha más szelektál ki téged, az meg szemétség, és ki vagy akadva. Csak én érzem itt a kettős mércét? Te mindenféle külsőségre fogod, az ő oka picivel nyomósabb, hiszen köze nincs a külsőségekhez.

2013. jan. 21. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
Ja, és "megelőtél"? Meg "felródtam" neked? Meg "nem fele meg"? Még magyarul se tudsz írni, nemhogy 5 idegen nyelven, cöhhhh............
2013. jan. 22. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
74%

Emberfüggő, én azt tapasztalom hogy a magukat "rendes"-nek valló pasik nagyrésze, lúzer vagy defektes és inkább a csajokat hibáztatja mert képetelen elfogadni hogy valami vele nem stimmel (tisztelet a kivételnek)

és ha már a fogalomzavarnál járunk, a visszautasítás nem kicseszés, bármennyire is a lelkükre veszik egyesek...

2013. jan. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!