Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A mostani nők (tisztelet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mostani nők (tisztelet a kivételnek) mért csesznek ki a rendes palikkal?

Figyelt kérdés
2013. jan. 21. 22:08
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:

15-ös: Az ilyen válaszokat szeretem! Végre egy nő, aki le tudja írni a problémákat rendesen és nem csak általánosságokat, közhelyeket mond!

Ezek tényleg problémák, és nem lehet neked túl könnyű ennyi sikertelen randi után. Meg is értem. ;) Bár a rendes srácok megismerését azért nem adnám fel, de lehet nem is így gondoltad ezt, csak eleged van belőle, nem igaz?

Nekem az a "problémám" belsőleg, hogy határozatlan vagyok egy nő előtt. Ez egy idő után viszont eltűnik, mert megismerem a másikat. Alapból ilyen vagyok egy idegen lány előtt, nem tudok mit tenni, pedig küzdök ellene tudatosan is, de az még rosszabb ahogy tapasztaltam. Na meg gyakorlatlan is voltam a randikon, tényleg nem ismerem a nőket, de senki sem mondta hogy ismernem kell őket, és hogyan viselkedjem előttük.

29 évesen egyedül nem a legjobb, de még mindig van bennem egy kis küzdeni akarás, hogy új lányokat ismerjek meg, a sok száz/ezer csalódás után is.

Mondjuk én sok lánynál azt tapasztaltam inkább hogy nem írnak vissza neten, vagy élőben megsértenek az első mondat után. Igen, érződik benne a határozatlanság, és hogy szűz vagyok. Viszont pl. a 4. randin nem lennék már ilyen vele, mert jobban megismerem, és ez egyre csak jobb lenne.

Nem tudom hogy ez mennyire pozitív így, de törekszem a férfias életvitelre, de alapvéve egy rendes srác vagyok és érzékeny, de ezekből az előnyöket akarom kihozni.

2013. febr. 15. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:

Előző voltam:

Még azért hozzáteszem, hogy a 4.-ik pontban lévő srácot miért hagytad ott? Csak ez miatt? Miért nem mondtad meg neki hogy vágja le? Nekem sem az a legfontosabb hogy egy lánynak mi van a lába között... nem ezért vagyok vele együtt.

2013. febr. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!