Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érzelmi analfabéta vagyok?

Figyelt kérdés
Olyan, mintha érzések nélkül élnék a párkapcsolataimban. Még sose voltam szerelmes. Éreztem erős vonzódást, de sose volt rózsaszín köd, lepkék a gyomorban, meg hasonló böszmeségek. A legelső kapcsolatom (16 évesen) volt az egyetlen, aminek a végén sírva fakadtam, de már másnap új barátom volt, az utána következőket pedig még annyira se sajnáltam. Sose volt szükségem időre, hogy kiheverjek egy szakítást, nincs szükségem szerelemre a szexhez, szinte sose sírok, utálom a romantikát, az ilyen filmeket meg se nézem. És 30 éves nő vagyok. Szerintetek érdemes ezzel pszichológushoz fordulnom? Szeretnék mélyebb érzéseket, rossz így kilógni a többi nő közül.

2013. jan. 22. 11:02
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Én is sok dologban hasonlítok rád.Kivéve,hogy engem hidegen hagy a szex.Szerelmes sosem voltam,csak ragaszkodtam emberekhez.Nem vagyok hisztis,utálom a romantikus dolgokat,és nem is érdekelnek a tipikus csajos dolgok.Komoly kapcsolatom sem volt még,mert a pasik egyszerűen csak a havert látják bennem.Csalódni meg én is sokszor csalódtam.Viszont az én családom,tulajdonképpen a minta család a "tökéletes".Imádom őket,de azt ők sem értik,h mi van velem,miért vagyok ilyen.Tanácsot sajnos nem tudok neked adni,mert én is ebben a (cipőben) járok,mint te.
2013. jan. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
11-es, nem érdekel a szex? Az meg hogy lehet? Nem lehet, hogy rossz partnereid voltak? Nekem az a szerencsém, hogy a szexet nagyon szeretem és érzelmek se kellenek hozzá, ez mázli, mert ha érzelmektől tenném függővé, elég szegényes lenne a szexuális életem. :D Lehet, hogy Téged azért nem érdekel, mert érzelmek kellenének hozzá, de azok meg nincsenek?
2013. jan. 22. 11:39
 13/23 anonim ***** válasza:
0%

Hát pedig hidd el, nekem te volnál az álomnő. Soha! soha egy virágot, képet, díszt nem raknék ki a lakásomba! a környezetemben lévő nőnemúektől meg agybajt kapok, hogy mindent karácsonyfának kezelnek, díszítgetnek, zsúfolnak ,cicomáznak. Egyszerüen nem jó pasasokkal kezdtél, de én érzem, tudom,hogy a férfiak zöme le se szarja az ilyen apróságokat.

Egy normális férfinek gyönyörű nőies csinos nő kell testileg, olyan gondolkodással, olyan világhoz való hozzáállással mint pont mi magunk a férfiak. Így sokkal kikalkulálhatóbb minden, sokkal símulékonyabb egy ilyen nő, nincsenek összezörrenések, kiszámíthatatlan érzelmi hullámzások és egyéb francok. Lehet hogy a többi nyafogi agybajos nőagyú maca közt fehér hollónak tartod magad, de pont hogy különleges egyed vagy! ne akarj megváltozni, de persze te döntessz magad felől. Nel egyél unalmas tucatmaca, azok olyan semmilyenek. Alapvetően nem bírom a nőket, csak a testüket akarom, de lélekben dögunalom mind.

Azok a férfiak akik egy idő után hanyagolják a nőjüket mind így vannak ezzel mint én. MErt nem tudják mentálisan partnerként kezelni őket, mert CSAK EGY UNALMAS NŐ, semmi több. Nem elvtárs az élet dolgaiban mint egy azonos nemű. Te viszont pont jó vagy így ahogy vagy. Nálam mindig is a rugalmasság volt a legfontosabb tulajdonság egy nőben és nem az idióta érzelgőssége.

2013. jan. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Én hasonló vagyok férfiban, nem jó érzés. Nem tanácsolok szakembert, mivel a szerelem hiánya miatt vagy ilyen nem azért mert lelketlen vagy. Én sem vagyok képes szeretni, ezen sajnos nem lehet változtatni, maximum keresd a szerelmet amíg élsz, ha egyszer megtalálod az igazit legalább tudni fogod hogy ő az mert új érzés fog el. Én egyszer voltam szerelmes, akkor 1-2 évig nem tudtam elfelejteni, azóta semmi. Félek is az érzéstől, mert nem tudok miatta racionálisan gondolkodni, talán én magam öltem ki magamból, nem tudom. Nehéz így az élet, remélem te meg tudod oldani.
2013. jan. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
13-as, sokszor hallottam már ilyesmi szöveget. :) Volt egy fickóm, akivel együtt éltem 2 évig, ő ezzel nyomult az elején, hogy jujj neki pontosan ilyen nő kell, a tökéletes társ, stb. Hát az igaz, hogy baromi jól elvontunk együtt, de a végén már csak haverok voltunk, a szexnek beáldozott. Na ő miután szétmentünk, összejött egy kozmetikus csajszival, akinek 3 csivavája van, többet mondanom se kell azt hiszem. :D Tehát valószínűleg addigra annyira hiányzott neki a nőciség, hogy egy tipikus plázacsajszit szedett fel. (Én szakítottam vele egyébként, mert már csak hébehóba volt szex.)
2013. jan. 22. 11:49
 16/23 anonim ***** válasza:

Szerintem ez egy nomrál nő mellett is végbemegy a párok 70% ával. Azért a nemi vágy lelankad, az elég kemény szakítóok tud lenni szerintem. A normál gondolkodású nőkkel ugyanúgy megesik, ez nem a jellemed miatt van szerintem. Én is elhagynék egy olyan nőt,aki már nem izgat annyira mint rég. Tudom, most aljadéknak tünök, de leszarom:) nemiség a lényeg. Bizots nem lélekben volt a gond ott sem. Megnézném én,hogy ezek a fickók amikor az aktuális nénijeik is elérnek az unódási stádiumban, hogy na fognak megpattanni ismét.

Nem hiszek egyébként a hosszú együttlétben, én NAGY ÁLTALÁNOSSÁGBAN úgy gonolom,hogy a viszonyok zömének max! 1 , 2 év a kihordási ideje, után mehet a levesbe kategoria. CSak max a kényszer, a szarullét pénzügyileg, a kölök aki összeköti őket. Kivételek nyilván mindig vannak. De ez nem azért van,mert a nő nem nőagyú. Hanem mert a neurózis az agyadban, a szaporodási ingerenciának ennyi a kimúlási ideje általában. Utána a férfifarok oltana már másik nőstényt.

2013. jan. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
16-os :DD A baj csak az, hogy én ugyanígy gondolom. A még nagyobb baj, hogy ennek ellenére családot alapítottam, mert azt reméltem, ha lesz közös gyerekünk, megváltozom, érzelmesebb leszek. Meg hát gondoltam, csak akkor fogok huzamosabb ideig együtt maradni valakivel, ha összeköt minket a közös gyerek. Így is lett, bár már rég leléptem volna gyerek nélkül, így meg maradok, de mindenfelé pasizgatok már, mert nem bírom ezt az unalmas szexet, ami itthon van. :( Tudom, gusztustalan, lepontozhattok, tisztában vagyok vele, ki mit gondol.
2013. jan. 22. 12:03
 18/23 anonim ***** válasza:

11-es vagyok:)

Igen,idáig elég sz.r kapcsolataim voltak,lehet,h ennek hatására nem izgat különösebben a szex.Nem tudom...Viszont azt igen,h szex nélkül jól elvagyok.

2013. jan. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Dehogy gusztustalan, én megértelek, egy élete van az embernek, azt meg nem vacak felelősség marhaságokkal meg lemondásokkal kéne kitölteni, hanem kéjjel és élvezetekkel. Csak ugye marhanagy szívás ettől függeltenül a gyerek ténye. Igazából szívás gyereket lánckapocsként nemzeni, mert ha nem jön be, akkor meg kölönc a nyakon, ésa z ember meg élnem ég tovább. Bár gyerek melelt is lehet félremászkálni más pasasokkal, majd azt mondod neki, elnyúlt a bevásárlókörút. sokan álltak sorba. Este meg színházakat látogatsz.
2013. jan. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Igen, nehezebb megszervezni, de nem lehetetlen. :) A gyereket nagyon szeretem egyébként, szóval nem bántam meg, gyönyörű kislány, sose láttam még nála szebbet. És őt legalább tényleg a legtisztább érzelmekkel tudom szeretni, az jó érzés.
2013. jan. 22. 12:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!