Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kettös életet élek. Részletek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kettös életet élek. Részletek lennt. Elmondanátok a véleményeteket?

Figyelt kérdés

Szóval egyszerre két férfival vagyok együtt. Az egyiktöl megkapom a figyelmet, gyengédséget, azt az igazi mély szerelmet amire minden nö vágyik. Sok lányos vonása van, vele megyek legszívesebben vásárolni, vele iszom meg legszívesebben valamit munka után, jó vele csavarogni a városban, vele járok teniszezni és lovagolni is. Fodrászhoz és kozmetikushoz is együtt megyünk. Viszont folyamatosan úgy érzem, hogy a vele való kapcsolatban én hordom a nadrágot. Azt hiszem, hogy felnéz rám.

A másik férfi pedig pont az ellentét. Idösebb nálam, kemény, tanult, ambíciózus, minden helyzetben otthon van, mellette úgy érzem, hogy nö vagyok. Rá pedig én tudok felnézni.

A durva az, hogy lelkiismeretfurdalásom nincs a dolog miatt. Az elsö pár hétben volt, de hamar elmúlt.

Anyagilag természetesen nem függök egyiktöl sem, egyedül élek, jó munkám van.

Nem vágyom arra, hogy bármelyikükkel is összeköltözzem, jól érzem magam úgy, hogy heti 2 alkalommal találkozom mindkettöjükkel. Szeretnek mindketten, és én is szeretem öket. Viszont elgondolkodtat a dolog. Valószínüleg sérült vagyok lelkileg, mert egy egészséges lelkületü nö ezt a magatartást nem engedi meg magának, mert egyszerüen nem birja elviselni. Biztos jönnek majd a "kedves" hozzászólások, és tudom, hogy nem fogjátok visszafogni magatokat, szóval hajrá! Azt azért hozzátenném, hogy ettöl még nem érzem magam ribancnak. Várom a véleményeket!



2013. jan. 22. 17:15
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
100%
Csak önző és kétszínü vagy aki mindsezekre képes, minden lelkiismeret furdalás nélkül. Szerintem ez már nem emberi , ez a gerinctelenség. Nő vagyok, de csak a másikkét férfi iránt érzek sajnálatot. Nem tudom , hogy milyen családi körülmények között nevelkedtél, de legyen ez bármilyen nem ok efféle viselkedésre. Bizonyára azért viselkedsz így mivel egyikőjük iránt sem érzel többet egyszerü időtöltésnél, ezért is hagyna hidegen, ha kiderülne a turpisság....
2013. jan. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:

Azt a pasit választanám a helyedbe akire feltudok nézni.


A másik pasi abszolút haver kategóriában van..


De egyikkel sem leszel boldog-sosem, mert egyiket sem szereted, és esély nincs rá hogy szeresd. Egyszerűen használod őket.

2013. jan. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
Én egy harmadik befutóra voksolok, aki megmozgatja a lelkedet és a szívedet. Na ő lesz az, akiért odáig meg vissza leszel, és őtőle fogod visszakapni a sors útján azt, amit ezzel a két emberrel cselekedtél.
2013. jan. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:

Szerintem az első pasi inkáb barát, mint pasid. Mintha a legjobb barátnőd lenne, csak pasiban.

A másik férfiú meg inkább amolyan szerető státuszúnak tűnik nekem, aki mellett kiéled nőiséged.


Szerelemmel nem hiszem, hogy szeretnéd őket. Nem is kötődsz hozzájuk. Igazából semmi komoly, erős vagy mély érzésed nincs irántuk, azért tudod mindkettőt átvágni (nem is tudom, melyiket csalod meg melyikkel), és azért hagyna hidegen, ha a két szék közül a földre esnél.


Szerintem nem találtad még meg a neked való pasast, akivel úgy gondolnád, hogy igenis összeköltöznél vele, és közös jövőt alapítanátok. Majd eljön az is. Egyelőre meg csináld ezt, ha jól esik.


u.i.: én sem támogatom ezt a viselkedést, kegyetlenül gerinctelen és nagyon nem emberhez méltó. Aki az ösztönein és az efféle vágyain nem tud keresztüllépni és nem képes másokra is tekintettel lenni,az szerintem nem ember. De gondoltam, hátha valami okoskodást dobok neked erre.


u.i.2: ez nem nárcizmus, ez csak simán önzőség és érzéktelenség.

2013. jan. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:
Gondolkodtam, hogy kiírjam e a kérdést,vagy inkább jobb, ha megtartom magamnak. Most, hogy látom a válaszokat, örülök, hogy kiírtam. Sok hasznos választ kaptam, és privát üzenetet is! Sok dologban igazatok van.
2013. jan. 22. 18:26
 26/35 anonim ***** válasza:
56%
A Journal of Family Psychology 2009 áprilisában megjelent tanulmánya szerint "a férfiak a génjeik továbbadása érdekében kétféle stratégiát választhatnak. Az egyik a <<gazfickó>> stratégia, amit a legtöbb férfi szíve szerint követne, ami azt jelenti, hogy minél több nővel szexelni, majd továbbállni. Mivel a nők választanak, így ez a stratégia csak a jóképű férfiak számára elérhető. Aki erre nem képes, az belekényszerül az <<apa>> stratégiába, azaz, hogy hosszútávon biztosítja a saját és a <<gazfickó>> gyerekei felneveléséhez szükséges környezetet. Ám a nők emellett is hajlamosak a <<gazfickó>> férfiakkal szeretői viszonyba kezdeni, mert tőlük várják a jó géneket".
2013. jan. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
Nézd meg a Vadállatok c. filmet. :)
2013. jan. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 A kérdező kommentje:

A 18.04-es és 19.43-as válaszolónak külön köszönet!

A Vadállatok c. filmet pedig meg fogom nézni, köszi a tippet!

:)

2013. jan. 22. 22:31
 29/35 SevN ***** válasza:
68%
Nem vagy te defektes, jól érzed magad, csak a társadalomban ez az életmód nem elfogadott, nem veszi be a gyomruk:)
2013. jan. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 SevN ***** válasza:
De azért nem ártana tájékoztatni a pasikat.:) Hátha megértik..Úgy egyenesebb 1 kicsit.
2013. jan. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!