Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kettös életet élek. Részletek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kettös életet élek. Részletek lennt. Elmondanátok a véleményeteket?

Figyelt kérdés

Szóval egyszerre két férfival vagyok együtt. Az egyiktöl megkapom a figyelmet, gyengédséget, azt az igazi mély szerelmet amire minden nö vágyik. Sok lányos vonása van, vele megyek legszívesebben vásárolni, vele iszom meg legszívesebben valamit munka után, jó vele csavarogni a városban, vele járok teniszezni és lovagolni is. Fodrászhoz és kozmetikushoz is együtt megyünk. Viszont folyamatosan úgy érzem, hogy a vele való kapcsolatban én hordom a nadrágot. Azt hiszem, hogy felnéz rám.

A másik férfi pedig pont az ellentét. Idösebb nálam, kemény, tanult, ambíciózus, minden helyzetben otthon van, mellette úgy érzem, hogy nö vagyok. Rá pedig én tudok felnézni.

A durva az, hogy lelkiismeretfurdalásom nincs a dolog miatt. Az elsö pár hétben volt, de hamar elmúlt.

Anyagilag természetesen nem függök egyiktöl sem, egyedül élek, jó munkám van.

Nem vágyom arra, hogy bármelyikükkel is összeköltözzem, jól érzem magam úgy, hogy heti 2 alkalommal találkozom mindkettöjükkel. Szeretnek mindketten, és én is szeretem öket. Viszont elgondolkodtat a dolog. Valószínüleg sérült vagyok lelkileg, mert egy egészséges lelkületü nö ezt a magatartást nem engedi meg magának, mert egyszerüen nem birja elviselni. Biztos jönnek majd a "kedves" hozzászólások, és tudom, hogy nem fogjátok visszafogni magatokat, szóval hajrá! Azt azért hozzátenném, hogy ettöl még nem érzem magam ribancnak. Várom a véleményeket!



2013. jan. 22. 17:15
1 2 3 4
 31/35 A kérdező kommentje:

Valóban tájékoztatni kellene öket? Háát nem biztos, hogy ez meg fog történni.

Az az igazság, hogy elgondolkodtam. Azt a férfit választanám, akire fel tudok nézni...

2013. jan. 23. 18:43
 32/35 SevN ***** válasza:
Jó választás:)
2013. jan. 24. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
70%

Ha nem igertel huseget meg orok szerelmet egyiknek se akkor mi a problema? egyikhez se akarsz se koltozni se hozzamenni, megcsak el se tartanak akkor meg mi a gondod?

elvezd az eletet es ha ket poharbol iszod azt a mennyisegu kavet amire szukseged van akkor igyad kettobol.

ertelmes no vagy elvezd az eletet amig lehet.

2016. márc. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
45%

utolso vagyok.

en a te kifejezeseddel amikor meg fuggetlen voltam "eltem " tobb ferfivel is. nem tudtak egymasrol sose laktam veluk mindegyikben azt elveztem ami a legjobb volt, a kedvesseget, a macsosagot, a romantikat. Mondjuk en nem zarkoztam el az anyagi tamogatastol se.

Kozaport varom a gep elott;-)))))

2016. márc. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 A kérdező kommentje:
Hehe utolsó, köszi :D Látom nem vagyok egyedül a megromlott lelkemmel :)
2018. ápr. 20. 08:37
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!