Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit teszel akkor, ha szereted...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit teszel akkor, ha szereted a párod, de mégsem kapsz meg mindent a kapcsolatban, amire vágysz? 24L

Figyelt kérdés
Itt most gondolok a szexre is. Vele veszítettem el, és akkoriban sűrűbben kívántam, jobban is élveztem. Eltelt 3 év, és a vágy is minimális lett. Részemről legalábbis. Illetve úgy érzem, a kapcsolatunk megragadt egy szinten. És nem nagyon érzem azt, hogy tartana valahova. Felesleges erről beszélnem vele, hiszen az ilyesmi vagy alakul magától, vagy nem... Jól érzem magam, szeretem - de néha már többre vágyom egyszerű pár órás találkozóknál.
2013. jan. 23. 23:15
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Az az igazság, hogy egyrészt szeretem, ő az első komoly kapcsolatom. Másrészt úgy érzem, nem tudnám lezárni, még nem. De a jelenlegi helyzet tényleg nem jó. A napokban próbáltam már beszélni vele. Arról hogy ez így nem jó, hogy nem mindig érzem magam boldognak mostanában. De úgy vettem észre, elengedi a füle mellett.
2013. jan. 23. 23:29
 12/13 anonim ***** válasza:

"Azt látom magam körül, a volt osztálytársaim összeköltöznek, házasodnak, gyereket vállalnak. Én pedig leragadtam. És ez nem jó érzés."


Ennek ez sose motivált, épp ellenkezőleg voltam. Értem, hogy nem csak ezért akarod.

2013. jan. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
*engem
2013. jan. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!