Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » MIT tegyek? Ebben a szituációb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MIT tegyek? Ebben a szituációban ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Szakítottunk a barátommal 4 hónapja. Néha írt sms-t de csak ha volt valamilyen alkalom pl karácsony, újév stb. Nem beszéltünk, nem találkoztunk a szakítás óta. Én pár hete írtam neki hogy kérnék tőle valamit. Erre felhívott hogy miről lenne szó. Egy kisebb szívességet kértem tőle. Mindegy mit. A lényeg hogy mondta hogy rendben amiben tud segít. Ezt telefonon beszéltük erre a végén már tenném le a telefont bejön anyám és felkiált hogy már megint a Kristóffal beszélek. Én gyorsan kinyomtam a telefont. Remélem nem hallotta meg. Anyám sosem örült a kapcsolatunknak de elfogadta. Most meg attól félt hogy újra akarom vele kezdeni pedig erről szó sincs! Egy kis segítséget kértem tőle de nem azért hogy újra összejöjjek vele hanem mert tényleg szükségem van arra amit kértem tőle de ez nem nagy szívesség csak meg kell kérdeznie valakitől valamit egy szakmai dologban. Most az a helyzet hogy nem hívott azóta. Lehet meghallotta amit anyám mondott bár nem hiszem mert rögtön kinyomtam a telefont én utána visszahívtam hogy bocsi csak lemerült de elég zaklatott volt a hangom mert anyámmal vitáztam előtte lehet hogy emiatt nem hív pedig megígérte hogy segít. Most mit csináljak hívjam fel és kérdezzem meg tőle hogy mi van? Várjak tovább hogy segít abban amit megígért vagy mondjam hogy akkor mindegy ha nem tud segíteni csak akkor mondja és nem várom? Vagy ne hívjam? Ti mit tennétek? Csak attól félek hogy meghallotta anyámat és ezért nem hív.
2013. jan. 24. 14:24
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Én vetettem fel a szakítást de közös döntés volt lényegében. Úgyhogy nem volt harag. És nem utasítottam el. De most ebbe nem akarok belemenni.
2013. jan. 24. 14:50
 12/13 anonim ***** válasza:
szerintem nyugodtan rákérdezhetsz, vagy sms-ezhetsz, hogy tud-e segíteni abban amit kértél tőle
2013. jan. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én is azt mondom, hogy írj neki egy sms-t, attól még nem fogja azt hinni, hogy nyomulsz. :)
2013. jan. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!