Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzem, még mindig szeretem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem, még mindig szeretem, de nem tudom ő mit érez. Mit tegyek? (bővebben lent! )

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel már majdnem két éve beszélek, 1x majdnem összejöttünk, de visszautasítottam, mert úgy éreztem, nem ismerjük még eléggé egymást.Már bánom, hogy nemet mondtam neki, azóta voltak kisebb vitáink, de még mindig beszélünk. Nem tudom, hogy mit érez, mert még régebben mondta, hogy már nem kellek neki. De a szemében nem ezt láttam..

Néha úgy érzem, hogy nem kell, aztán rájövök, hogy nélküle nem érek semmit. Miért van ez, hogy nem tudok dönteni?:| (Külsőre nem igazán jön be, de ennek ellenére is megfogott benne valami.)

Szóval szerintetek elmondjam neki, hogy mit érzek, vagy mit tegyek? Mert ő tuti hogy nem fog lépni, még akkor sem, ha szeret, mert elég félénk srác.


Segítsetek, bármilyen tanácsot elfogadok!

Negatív kommentekkel, illetve beszólásokkal kíméljetek!

16/L


2013. jan. 26. 17:17
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ez a hajó elment. És te is jobban tennéd, ha nem hülyítenéd ezt a gyereket. Attól, hogy érzelmi káoszban vagy, még nem vagy feljogosítva arra, hogy lebegtess valakit. Egyébként szerintem igazán nem vagy szerelmes ebbe a srácba, úgy meg semmi értelme az egésznek. Bocs, ha negatív volt, de ez a véleményem.
2013. jan. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Hát nehezen fogadnám el, ha nem lenne köztünk semmi, de valószínűleg el kell fogadnom.

Köszönöm a válaszokat!

2013. jan. 26. 18:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!