Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ti lennétek egy vak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti lennétek egy vak nőre féltékenyek?

Figyelt kérdés

A barátom egyszer átkísért egy vak nőt a zebrán és azóta sem tudok beletörődni,hogy lehet,hogy megcsal vele??!!!:(

Szerintetek mit tegyek??


2013. jan. 26. 23:04
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Miért ne írogathatna? Van olyan szoftver, ami felolvassa, ami a monitoron van. Én ismerek van programozód, ő ilyet használ.


Én is kísértem már át vak embert az úton, de egyikkel sem tartom a kapcsolatot, sőt még egymás nevét sem kérdeztük meg. Nekem inkább az a furcsa, hogy miért jutottak el idáig.

Az hogy vak-e a lány, vagy látó, a kérdés szempontjából lényegtelen. Az a kérdés, hogy normális-e, ha egy pasi, akinek barátnője van, barátkozik egy másik lánnyal.

Szerintem egy bizonyos fokig rendben van, amíg nem kezd el titokban találkozni, írogatni, telefonálgatni vele.

2013. jan. 27. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Hozd össze velem a csajt és utána nem leszel rá többé féltékeny:)
2013. jan. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Szerintem is fordulj orvoshoz.
2013. febr. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!