Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik-e a nőknél is kapuzárá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik-e a nőknél is kapuzárás előtti pánik?

Figyelt kérdés
Mert én ezt érzem magamon, most vagyok 40 éves.
2008. jún. 3. 11:22
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem értem a kérdésed lényegét.Ezt szó szerint értsük hogy a kapuddal van baj vagy valami lelki probléma?
2008. jún. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezt inkább férfiaknál nevezik így. Nőknél ez a klimax... végülis ugyanaz a folyamat zajlik le benned, mint a férfiakban, csak más a nemeknél az elnevezés.
2008. jún. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
64%

A kérdés feltevője arra gondolt, hogy már elég idős, de még nem talált magához illő társat és úgy érzi, erre egyre kevesebb esélye van, ezért bepánikolt.

Ilyenkor arra kell vigyázni, hogy nem szabad rágörcsölni erre a problémára, mert akkor csak rosszabb lesz.

Élvezni kell az életet és nyitottnak lenni az emberek felé.

2008. jún. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha valaki ennyi idős korára sikertelennek érzi az eddigi életét, vagyis nem jutott egyről a kettőre, akkor bizony lehet. Sajnos, ezt átérzem...

Ha nem erről van szó, akkor egyszerűen klimax, ami mindenkit érint 40-50 körül.

2008. jún. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Van és ezt nem klimaxnak hivják. Remélem nem mászol a dolgokba bele túl mélyen. S remélem társra lelsz!
2008. jún. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Azt hiszem, hogy a legutóbbi válaszadó értette egyedül a kérdés lényegét. Én is remélem, hogy nem mászom túl mélyre, sosem volt rám jellemző, de most mégis mintha megmagyarázhatatlanul húznának magukkal olyan dolgok, amely eddig meg sem fordultak a fejemben.
2008. jún. 4. 07:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!