Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jogosan zavar ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogosan zavar ez engem? Talán meg is csalt?

Figyelt kérdés

Párommal 2 éve vagyunk együtt, előttem egy komoly barátnője volt csupán. A csaj dobta ki hogy ő még élni akar és ezért szakítottak, párom pedig hónapokon keresztül futott utána míg nem jöttem én. A csaj szépen ki is élte magát, minden fut nála,alkohol,drogok és minden nap másik csávót visz haza egy kis szórakozás miatt, szóval a közelben eléggé lenézik. A lánnyal kezdettől fogva bajok voltak. Az elején megszokásból próbálta kihasználni a barátomat, mert hogy eddig akármikor hívta ment, persze a kapcsolatunk alatt már nem.. Aztán áskálódott szépen csöndben, buliba bele-bele karolgatott barátomba oda hajolgatott hozzá, kereste a társaságát, sugdolózott vele és ezeket már nehezen tudtam tolerálni. Barátom nem tágított hogy ők már pedig megígérték egymásnak hogy barátok maradnak és hogy a csaj semmi rosszat nem akar. Aztán ősszel történt egy incidens ahol eltört a mécses. Találtam a facebookon archívumba egy üzenetet ahol megbeszélték hogy majd a csaj lejön hozzá és elmennek kocsikázni, a barátom meg majd azt mondja nekem hogy eszik, fürdik stb. A találkozó nem történt meg ezt biztosra tudom mivel el se ment tőlem az nap, de a szándék ott volt. Na akkor én megmondtam a csajszinak hogy el takarodhat amerre akar de minket hagyjon már békén mert teljesen felemészti a kapcsolatunkat, letiltott minkettőnket facebookon és azóta egy szót sem hallottam felőle egészen múlthétig. Jött egy sms barátom telefonjára hogy áá csak unatkozgatok itthon, és egy betű aláírásnak. Gyanűs volt, felhívtam. A csaj anyja mutatkozott be. Kiborultam és ordibáltam barátommal hogy nem hiszem el hogy 2 év alatt se tudja el felejteni azt a kígyót és hogy miért kell teljesen tönkretenni ezzel idegileg? Azt állította nem tudja miről van szó, és amióta együtt vagyunk életében először minden rosszat elmondott a csajról, mikor elmondtam neki hogy felhívtam a számot meg stb.. Majdnem sírt szegény hogy ő nem csinált semmit és hogy az egész várost bejárta virágboltért hogy hozzon nekem valamit de már semmi sincs nyitva. Azt mondta direkt áskálódik a nő már ő is látja, és hogy korábban kell felkelnie hogy engem elválasszon tőle. Ja meg elhordta mindenféle ocsmányságnak meg kiélt fejű r*bancnak. Másnap este közölte hogy nem akarta elmondani de írt egy üzenetet a csajnak hogy mekkora szégyen, meg ilyenek, mert nagyon felidegesítette (ja mert időközben a csaj feloldotta facebookról, természetesen engem nem!) aztán barátom letiltotta rögtön. Szerintetek elhiggyem neki hogy tényleg nem üzenetezett vele csak a csaj szórakozik? Szerintetek ez mennyire hihető? :S



Ne haragudjatok hogy ennyire hosszúra sikerült de muszáj volt leírnom az előzményeket is hogy teljesen megértsétek a dolgot.


2013. jan. 28. 17:51
 1/2 anonim ***** válasza:

A csaj egy gyáva pitiáner senki-lásd az anyja vette fel a tel-t, mert még arra is gyenge, hogy vállalja magát- én egy gondolatot nem pazarolnék a helyedben egy ilyen szint alatti egyeddel.


Viszont ezzel a viselkedéssel a csak kezére játszol..


Aki pontosan erre játszik.

2013. jan. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
mondjuk ő ezt nem tudja, barátom állítólag azt írta neki h felhívtuk a telefonszámot és tudjuk hogy te írtad az smst, és nem jött össze amit akartál mert csak nevettünk rajta(d). ő ezt mondta hogy ezt írta neki. de nem láttam azt se. én meg már senkinek meg semminek nem tudok hinni csak a saját szememnek..
2013. jan. 28. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!