Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Néhány napja ezen gondolkozom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néhány napja ezen gondolkozom, szerintetek jól látom a dolgot?

Figyelt kérdés

Mielőtt a barátommal összejöttünk, nagyon sokáig szerelmes volt egy másik lányba, engem nyár elején ismert meg, és láttam rajta, hogy egyből megtetszettem neki, meg hamar összebarátkoztunk, mert ugyanolyan a személyisége, mint az enyém. Nagyon sokáig ismerkedtünk, közben volt, hogy beszélt arról a lányról is, szóval egy darabig még tuti nagyon odavolt érte (ezt mondta is). Aztán egy idő után már nem csak barátilag találkoztunk, hanem randiztunk, de ha volt valamilyen baráti összejövetel, és az a lány is ott volt, azért láttam rajta, hogy még nincs túl rajta. Aztán arról a lányról kiderült valami rossz dolog ezt most nem írom le, de az a lényeg, hogy átverte a barátomat), és emiatt megszakított ezzel a lánnyal minden kapcsolatot, ez már hónapokkal ezelőtt volt, azóta ha bármilyen programra megy az a lány, ő nem megy, szóval semmi közük már egymáshoz (előtte j barátok voltak). Viszont, ha nincs ez az összeveszés, és nem kezd rá haragudni, akkor én csak ilyen kis szórakozásnak lettem volna jó kb, nem? Mondjuk mindig őszinte volt, elmondta, hogy mikor érezte azt, hogy már teljesen túl van rajta, meg ilyenek, nem hitegetett, de attól még értitek...

Titkon akár még lehet, hogy most is őt akarná, és ha megint jóban lennének (előbb-utóbb úgyis rendeződni fog ez a nézeteltérés ez biztos, mert eléggé központi egyéniség, és a barátai nagyon győzködik már, hogy ki kéne békülni), akkor megint előjöhetnek újra az érzései, lehet most csak azért érzi azt, hogy elmúlt, mert már nincs szem előtt...

Mit gondoltok?


2013. jan. 29. 23:53
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Igen, és amikor csináljátok, mindig őrá fog gondolni... szar ügy, de ez van.
2013. jan. 30. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!