Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Becsaptam 1 fiút, látni sem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Becsaptam 1 fiút, látni sem akar. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

légyszi CSAK normális válaszokat és megy a zöld kéz!


hazudtam neki a képem miatt :( nem kell kioktatni, már megbántam és ezt el is mondtam neki!!

Érthető, hogy hallani se akar rólam! De nem tudok beletörődni :(

Már olyan gondolataim vannak, hogy küldök neki 1 dalt a rádióban :/

Muszáj neki írnom, meg is van fogalmazva szépen, de nem zaklatás már? Fb-on már nem tudok, így maradt az iwiw... :(((

vélemény?


2013. jan. 30. 16:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

De mi volt a hazugság?

Egy bombázóról küldtél képet miközben te vagy egy pici visszamaradott kínai?

2013. jan. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
micsináltál?
2013. jan. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
a barátnőm képét mutattam. persze nem vagyok visszamaradott kínai :D
2013. jan. 30. 16:54
 4/18 anonim ***** válasza:
kérj bocsánatot.
2013. jan. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Légyszi mondd el, hogy hazudtál a képed miatt? Szebbnek állítottad be magad, nem téged ábrázolt? Interneten ismerkedek és nem szeretném, hogyha a lány aki tetszik eljátszaná ugyanezt.


Nem tudom mit tudnál csinálni, mert ha hamis képet mutattál magadról, akkor olyanba szeretett bele, aki nem te vagy. Kérj tőle bocsánatot, de szerintem ennél többre nem jutsz vele, mert rögtön hazugsággal kezdted az ismerkedést és ez bizony nem árul el túl sok jót a jövőre nézve.:( Sajnálom.

2013. jan. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Míg írtam megjött a válasz a kérdésre. Sz bizony nagy hiba volt. Egy bocsánatkérés aztán szerintem kifújt.
2013. jan. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
annyiszor bocsánatot kértem, hogy el sem tudjátok képzelni :(((
2013. jan. 30. 16:56
 8/18 anonim ***** válasza:
valaki használ még iwiwet???
2013. jan. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Sokan használják még az iwiw-et is.
2013. jan. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

És mi értelme mád képeit mutogatni?

Amugy írsz neki egy levelet..a tartalmát gondolom már tudod. Ha visszaír akkor még lehet esély ha nem akkor hagyd békén.

2013. jan. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!