Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondanátok meg a szerelmeteknek, hogy hagyja abba amit úgy szeret csinálni?

Figyelt kérdés
A barátnőm imád motorozni. Már régen sem tetszett, hogy ilyen veszélyes hobbit űz, de ma végleg betelt a pohár, mert volt egy kisebb balesete. Elcsúszott az úton és felhorzsolta a lábát. Ez még "enyhének" számított, de mi lesz ha legközelebb autóval ütközik? Szeretném, ha abbahagyná és inkább busszal közlekedne.
2013. febr. 1. 16:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

az én férjem olyan (ő maga mondta), hogy ha ilyen fajta hobbija lett volna,

(balesetveszélyes)

akkor miattam.= ne aggódjam magam halálra.. alapból, kérés nélkül abbahagyta volna. azaz vigyázna magára, hogy ne legyek már 26 évesen özvegy pl...


26/N

2013. febr. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
65%

Milyen puhány emberek vannak itt. Nem is lehet abból jó motoros, aki nem esik el vele.


Én nem mondanék le a szenvedélyemről a párom hisztije miatt.


De nem baj, csak formáljátok kedvetekre a mamuszotokat!

2013. febr. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ha valami olyat szeretne csinálni, ami nem veszélyes és engem nem zavar, sehogy. DE! Motorozás??? Nem látja a tévében a sok balesetet??? Nekem már nem egy ismerősöm halt meg a motorozásban. Mondjuk sajnos akinek ez a szenvedélye, nem fogod tudni lebeszélni róla, sőt olaj lesz a tűzre. Valahogy tudtára kéne adni, hogy ebbe elég könnyen belehalhat, ha legközelebb nem lesz ilyen "szerencséje", hogy "csak" kisebb balesete lesz. Remélem, hogy nem fog soha ilyen történni, de ez tényleg nem játék.
2013. febr. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Úgy látom itt többnyire az kap értékelést, aki a motorozás mellett van.
2013. febr. 2. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!