Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek, hogyan viselkedje...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, hogyan viselkedjem vele ezek után? (részletek lent)

Figyelt kérdés
Lesz aki totál bolondnak néz és majd leszól, hogy mekkora egy tr*ger vagyok, de nem ez érdekel. Az írjon, akinek segítő véleménye van. Nekem most erre van szükségem. Csúnyán át lettem verve! Egy srác nem kicsit átvert maradjunk annyiban, hogy hitegetett. Szeretném megbosszulni, de nem csinálni hülyeséget vagy ilyesmi, hanem ahogy a jó mondás tartja, a ,,kevesebb néha több" elven. Az illető megérdemli, érzelmekkel játszott. Szerintetek mi a legrosszabb? Nem foglalkozni vele? Kedvesnek lenni? Tudom, ha átvert akkor biztos nem érdekli, hogy mit gondolok. De mégis! Fiuk nektek mi esne egy ilyen után rosszul egy csajtól akit végűlis kedveltek! Nem vagyok egy bosszús alkat, de játszott velem! Normális válaszokat légyszi...20l

2013. febr. 2. 02:37
1 2 3 4 5
 21/41 A kérdező kommentje:
nem hiszem el, hogy nem tudtok válaszolni...
2013. febr. 2. 03:06
 22/41 anonim ***** válasza:
de milyen helyzetre te szemét?:D
2013. febr. 2. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:

Fogsz egy papírzacskót,beleraksz egy adag kulát,majd az ajtója elé rakod és meggyújtod,csengetsz,majd elszaladsz.

Amikor el akarja majd taposni,sz@rba lép.

Ez kielégítő válasz volt?

2013. febr. 2. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
Háhá mindenki megbolondult.:D
2013. febr. 2. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:

A legegyszerűbb és leghatásosabb-ha megszünsz számára létezni.


Igy megspórólod a bosszút, felesleges csevejt stb..

2013. febr. 2. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:

nézz át rajta, ne köszönj neki, viselkedj higgadtan, ne lássa, hogy érdekled

ez majd sérti az egóját, talán, de nem biztos


ha kedveskedsz még jól is fogja magát érezni, ne tedd

ezeket privátban is leírtam, hátha ezt már nem olvasod

20f

2013. febr. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:

kezdjük ott, ha valaki valakit kedvel, akkor az illetőt nem hitegeti és ejti pofára ;)

Kedves kérdező. Olyan buta vagy mint a föld. Erre a "szitura" ami nem is igazán szitu, mert csak annyit tudunk hogy "pofára ejtett" de azt nem hogy hogy, nem lehet tanácsot adni se semmit. Nézz magadba, gondolkozz és találj ki valamit, ahelyett hogy az itt levőket osztod hogy nem tudnak normális választ adni. A semmire nem lehet. Ergo, ahogy előttem is írták, hülye kérdésre hülye válasz ;)

2013. febr. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 A kérdező kommentje:

minden vagyok csak buta nem....:)

de mindegy... ha leírnám a sztorit akkor meg azért b*szogatnátok, hogy nem e akarnék még többet írni...

ezért spóroltam meg a beszámolót meg azért, mint ahogy már leírtam még érzékenyen érint a dolog és nehezemre esik belemászni a részletekbe úgy gondolom mindenkiben van annyi vagy mindenki átélte már ezt, hogy türelemmel elviseljük, hogy ha valamit nem szeretne valaki elmondani akkor tiszteletben tartjuk....

áltatott-pofára ejtett ...biztos néhány embernek már ismerős a sztori, hiszen nem egyedi az esetem... de kedvel és bír, csak nem őszintén forgatta a lapjait...ebből regényt lehetne írni...hogy mindenki megértse mivan...

DE...NEM SZENTELTEM IDŐT A KIFEJTÉSRE, MERT MINT MONDTAM NEM AZ A LÉNYEG...ÉS A KÉRDÉSEM AZ VOLT, DE LE ÍROM MÁSHOGY INKÁBB: MILYEN VISELKEDÉS FÁJNA NEKTEK A LEGJOBBAN EGY OLYAN EMBERTŐL AKIT KEDVELTEK ÉS MÉGIS MEGBÁNTJÁTOK????

2013. febr. 2. 12:17
 29/41 anonim ***** válasza:
mivel nem vagy hajlandó kifejteni egy ANONIM oldalon, így a kérdésed felesleges.
2013. febr. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 A kérdező kommentje:
sokan feltesznek kérdést kifejtés nélkül :)
2013. febr. 2. 13:03
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!