Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek, hogyan viselkedje...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, hogyan viselkedjem vele ezek után? (részletek lent)

Figyelt kérdés
Lesz aki totál bolondnak néz és majd leszól, hogy mekkora egy tr*ger vagyok, de nem ez érdekel. Az írjon, akinek segítő véleménye van. Nekem most erre van szükségem. Csúnyán át lettem verve! Egy srác nem kicsit átvert maradjunk annyiban, hogy hitegetett. Szeretném megbosszulni, de nem csinálni hülyeséget vagy ilyesmi, hanem ahogy a jó mondás tartja, a ,,kevesebb néha több" elven. Az illető megérdemli, érzelmekkel játszott. Szerintetek mi a legrosszabb? Nem foglalkozni vele? Kedvesnek lenni? Tudom, ha átvert akkor biztos nem érdekli, hogy mit gondolok. De mégis! Fiuk nektek mi esne egy ilyen után rosszul egy csajtól akit végűlis kedveltek! Nem vagyok egy bosszús alkat, de játszott velem! Normális válaszokat légyszi...20l

2013. febr. 2. 02:37
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:

nem az a lényeg,hogy mi történt?

akkor hogy a pitsába alkossunk véleményt te agyatlan?

titokzatoskodj akkor,meg igazold a baromságod,szevasz!

2013. febr. 2. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
Az biztos, hogy egy bosszús lány, akit átvertem jól betudna égetni mások előtt mondjuk a Facebookon vagy a baráti körömben, esetleg a családomnál. Szóval nem szívesen lennék a srác helyében:D
2013. febr. 2. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
Szerintem ne csinálj semmit. Mit érsz el vele? Esetleg megutál teljesen. Minek feleslegesen ellenséget szerezni magadnak. A pillanatnyi káröröm nem ér ennyit. Lépj túl rajta. Az idő segít.
2013. febr. 2. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 A kérdező kommentje:

amugy akkora tirpák emberek vannak itt, hogy hihetetlen...

ha valaki nem akar valamit elmondani, nem értem miért nem lehet felfogni...

egy egyszerű kérdést tettem fel....nem kellenek a történetek, hogy mi hogy volt mi miért volt!!!!!!!!!!!!! azt kértem, hogy mondjátok meg nektek mi esne rosszul egy lánytól milyen viselkedés vagy mi...ez a bu*i roh*adék mocs*os rohadt életet már komolyan, hogy ez van itt mindig, hogy az emberrel okádé* módon kell beszélni, mindig....

2013. febr. 2. 02:56
 15/41 anonim ***** válasza:
75%

Te agyatlan, nem veszed észre, hogy semmi értelmes tanácsot nem lehet adni egy ilyen eleve hülye kérdésre úgy, ha még konkrétumokat se adsz?


Senki se ismer itt és te mégse vagy képes leírni. Az, hogy gondolsz rá ugyan annyi, mint ha leírnád, szóval nem lennél rosszabb helyzetben.


De ahogy látom nagyon primitív vagy, így választ se érdemelsz.

2013. febr. 2. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 A kérdező kommentje:

nem akarok alázni sem a barátai sem a családja előtt....írtam a szövegembe valamit!


Szerintetek mi a legrosszabb? Nem foglalkozni vele? Kedvesnek lenni? - pont hogy tenni nem akarok semmit, de mi a legjobb a kettő közül??? Ne keressem én se, legyen távolságtartó? vagy épp ellenkezőleg?

2013. febr. 2. 02:58
 17/41 anonim ***** válasza:
akkor meg ne várd,hogy elítéljek valakit ok nélkül és tippeket adjak hozzá,hogy egy gonosz csitri hogyan tudna kib@szni vele.
2013. febr. 2. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:

"ez a bu*i roh*adék mocs*os rohadt életet"


Ez aztán igen! Lehet nem a srácon kellene bosszút állni.:)


Ha nem fogod fel, hogy ez egy anonim oldal és pont azért jött létre, hogy a kínos kérdéseket bárki feltehesse TITOK NÉLKÜL, akkor arra sem vagy méltó, hogy választ kapj! Sajnálom...

2013. febr. 2. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 A kérdező kommentje:

nem vagyok primitív, és agyatlan sem...

csak egy csalódott aki tanácsot kért...de úgy látom itt minden kérdésre van normális válasz akkor erre miért nem lehet??

Neked mi esne rosszul? Ha megbántanál valakit akit valójában kedvelsz? Tőle mi esne rosszul neked? Vagyunk itt ki tudja mennyien mindenki máshogy reagál egy ilyen helyzetre...akkor miért nem lehet inkább nem írni, nem pedig cse*ztetni a másikat?

2013. febr. 2. 03:01
 20/41 anonim ***** válasza:

KÉRDEZŐ:


H*LYE KÉRDÉSRE H*LYE VÁLASZ!

2013. febr. 2. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!