Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan érzem azt, h nem vagyok számára fontos?

Figyelt kérdés
17/L vagyok...és úgy érzem,h a barátomnak nem jelentek semmit,persze ő ezt nem így állítja,mondja a süket dumáit,ha nem lennél az,akkor nem járkálnék le hozzád stb...a lényeg. Előző barátomat alig bírtam levakarni magamról szex téren,neki meg könyörögni kell...kollégista vagyok,mikor hazajövök pénteken mindig ő kezdeményez,de utána én még igényelném többször is...Azzal magyarázkodik,h ő kijött a rutinból,ellustul,meg szerinte nem a szex határozza meg döntően a párkapcsolatot,fontos neki,de megelégszik néha azzal,ha hozzábújnak...A másik,h be se mutatott még a szüleinek...jó tény,h elég elcseszett szülei vannak,de akkor is...Tegnap úgy volt,h együtt megyünk bulizni,felhívom,h jön e,erre benyögi,h bocsi nem férek be...mondom és ha nem hívtalak volna akkor nem is szóltál volna? És rácsaptam a telefont...De akkor sem bírom fel fogni ezt a szexes dolgot,ez nonszensz,ilyen nem létezik,h vki 22 évesen beérje hétvégén egyel,kettővel,főleg h egy hétig nem lát...mondtam neki,h szeretlek,kussba maradt...semmi reakció...Nem értem tényleg...
2013. febr. 3. 12:06
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Már felvették,és mondta is,h ezért nem akart így "összejönni" velem,de végül csak sodródtunk az árral és ez lett belőle...de mind1,mindenki másképp vélekedik a távkapcsolatokról,én nem így gondolom...ha vkik szeretik egymást,csak még jobban összehozza őket...az érzés mikor hosszú idő után nem láttál vkit,és újra magához ölel,arra nincs sztem megfelelő szó,amivel ezt jellemezni tudnám :)
2013. febr. 3. 15:00
 12/12 Laylah ***** válasza:

Kérdező, nekem is volt már távkapcsolatom, szám szerint 3 :) nem tudom, te hogy voltál vele, de én már a két hetet is alig bírtam ki az akkori párom nélkül, én tudom magamról, ha havonta-kéthavonta egyszer találkoznánk, nekem az nem lenne elég. Volt olyan, akivel így mentek a dolgok, de 7-8 hónap után már nem tudtam ezt tovább csinálni, hiába szerettem. Szerintem a te párod sem biztos benne, hogy ő maga kibírja. Az pedig ebben a helyzetben, az ő szemszögéből kevés, hogy te kibírod. Legalább becsületes, és nem akar átverni, kihasználni, megcsalni, ha úgy van, meg neki is könnyebb túllépni, ha a táv miatt mégsem menne.

Értem a Te helyzetedet is, nyilván én is bevállalnék egy távkapcsolatot azért, akit szeretek (bár ha úgy vesszük, nekem is az van, én Miskolc környéki vagyok, Párom meg Debrecenben egyetemista, hetene jár haza). Ugyanakkor meg tudom érteni a párod gondolkodását is...

2013. febr. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!