Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valóban nem léteznek már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban nem léteznek már komoly kapcsolatok? Egy 20 éves lány nem vágyhat szerető társra?

Figyelt kérdés

Egyetemista lány vagyok, egy értelmiségi családból. Nagyon széles az érdeklődési köröm, szinte minden érdekel, például csak a zenén belül a kemény metáltól a komolyzenéig sokminden. Vonzanak a keleti dolgok, főképpen a kultúra, az életfelfogás, rendszeresen jógázom, és vegetáriánus vagyok (de természetesen elfogadó a húsevőekkel, és ezt nem kifejezetten erényként gondoltam belevenni a listába), a baráti kapcsolataim jók, sokat járok szórakozni, szeretek segíteni az embereknek. Nem vagyok modell szépségű, de csúnyának sem nevezném magam, divatosan öltözöm, viszonylag jó alakom van, kifejezetten szeretek alkalmazkodni. Nem vagyok prűd, sem lotyó.

Néha kicsit hirtelen a természetem, és időnként kijövök a sodromból, ez igaz, de ki nem?

Valamiért mégsem működnek a kapcsolataim, mindig pofára esek. 20 éves vagyok, és nagyon vágynék egy komoly kapcsolatra, de sajnos még jelölt sincs jó ideje, aki szóba jöhetne.


2013. febr. 3. 21:13
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
a Pázmányon :)
2013. febr. 3. 22:24
 12/17 A kérdező kommentje:
hát, én bőven elég jelet adok, mert ha én elvárom a korrektséget meg az egyenességet, akkor azt is adom cserébe. mindig normálisan elmondom, hogy mit szeretnék, persze általánosságokban, pl hogy nem akarok alkalmi dolgokat, meg h 5-6 éven belül szeretnék családot, de szerintem ezzel nincs baj
2013. febr. 3. 22:27
 13/17 anonim válasza:

fuh de bírom ezeket a kérdéseket :D "Egy 20 éves lány nem vágyhat szerető társra?" dehogynem,csak ne ide irkálj ki ilyen végső elkeseredettségedben szült kérdéseket, mert tonnaszámra fogod kapni a privátokat,azoktól a semmirekellőktől akik itt élik az életüket mert egy kalap sz*rt nem érnek a valóságban. -.- Én jó ha eddig 4 választ küldtem ide,és eddig csak 2 kérdésem van kint,de most felkeltetted az érdeklődésem ezzel a kérdéssel és vagyok annyira rendes hogy válaszolok. :)

Gondolj bele mit rontottál el! Egy 20 éves férfinak az minden álma hogy családot alapítson és véget érjen az élete ilyen fiatalon egy házassággal?Hiába mondod neki hogy majd csak később,ettől az egész család gondolattól megijednek,lehet ez volt a baj.Ha családot szeretnél akkor keress olyan embert aki már leélte a fél életét és szeretne megállapodni.

Én 18f vagyok tök egyedül, de már ezer éve eldöntöttem hogy nem fogok megházasodni, mert nagy hülyeség.Miért tenném?mert ez a "szokás"?pfff lesz*rom az összes vallást meg a hagyományokat is...Ha találok valakit aki megfelel az elvárásaimnak és én is megfelelek neki,akkor őt soha nem hagyom el,és mindent megteszek hogy boldog legyen.nem szeretnék rövid kapcsolatot.Én is vágyok egy társra,aki szeret úgy ahogy vagyok,akiben bízhatok,és mellettem lenne ha egyedül érzem magam.Szinte mindent kibírok, de ez a magány már kezd sok lenni :(

Ha jók a baráti kapcsolataid akkor miért nem őket kérdezed meg erről?

2013. febr. 4. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

így ahogy végigolvastalak, szerintem te fordítva ülöd meg a lovat. Persze mindenki vágyik szertő társra, hagyjuk a közhelyeket.


de ennek van egy folyamat..ismerkedés..szerelem...házasság. Na azzal kezdeni, hogy te mire vágysz 5-6 éven belül, másodlagos a férfi, fiú számára, Ő azt szeretné, hogy Rá vágyj. Vágyj szerelemre...


És szerelmet pedig paraméterek leírásával, nem lehet találni..olyan száraz az egész. Te magad mennyire vagy felszabadult? Az jön le, hogy az életed szabályos keretbe foglalod.

2013. febr. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

hűha, kicsit elcsúsztak a dolgok... :)


egyrészt: nem megyek úgy oda senkihez az első randik alkalmával, hogy én márpedig 5-6 év múlva akarok családot :) És természetesen Rá vágyom/vágynék, nem csak egy alany kell, de ha általában az első pár randi alatt kijelenti, hogy amint lehet elhúz külföldre, vagy pontosan ő az, aki kijelenti, hogy esze ágában sincs 10 éven belül megállapodni(volt ilyen, az első randin!), akkor azzal mégis mit kezdjek? nekem ezekkel van a bajom!


És igen, a barátaimmal is beszéltem erről, természetesen. Okos, értelmes, tehetséges egyetemista lányok révén hasonló a vélekedésük a dologgal kapcsolatban. És sok-sok fiatal huszonéves fiú barátom is van, kedvelem őket, de tudom, hogyan bánnak a nőkkel, hogy úgy mondjam, nem szívesen lennék a barátnőjük.


Nem tapadok senkire. Az exeimmel kifejezetten jó a kapcsolatom, a mai napig megkeresnek időnként egy kávé mellett, ha gondjuk akad a párjukkal. Tudják, hogy számíthatnak rám a mai napig.

2013. febr. 4. 17:55
 16/17 anonim ***** válasza:

Szerintem léteznek komoly kapcsolatok, de különbséget tennék komoly és hosszú kapcsolat között.

A legtöbb hosszú kapcsolat, amit látok, nem komoly, és gyakran arra gondolok, nekem nem érné meg ilyen felszínes kapcsolatot fenntartani.


És akkor el is érkeztem oda, hogy mik a szexkapcsolatok előnyei: ha valaki arra az aranyos, de igazából felszínes és semmitmondó egymás becézgetésére vágyik, amire a legtöbben, arra pont elég a szexkapcsolat.


Mivel volt szó arról, hogy egyetemen minden fiút csak ez vonz, ezért megszólítottnak éreztem magam: több szakot végzek állítólag jó egyetemen, nagyon széles az érdeklődésem (nem is tudok így hirtelen mondani semmit, ami kicsit sem érdekel), és képzeld, még a keleti kultúra is nagyon érdekel, bár ennek nem tudom, mi köze bármihez :D És könnyen lehet, hogy sokan rámsütötték ennek ellenére, hogy engem csak a szex érdekel, pedig egy frászt. Csak akivel úgy érzem, ő hosszú, de nem komoly kapcsolatra alkalmas, azzal inkább nem jövök össze, mert egy idő után nem érezném jól magam amúgy sem.


Elismerem, hogy sok egyetemista fiú lehet, aki úgy áll hozzá, ahogy leírtad, csak be szerettem volna dobni még egy szempontot, remélem, nem volt teljesen hülyeség :)

2013. febr. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
köszönöm az észrevételt :)
2013. febr. 5. 19:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!