Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mitől számít két ember kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől számít két ember kapcsolata járásnak (párkapcsolatnak)?

Figyelt kérdés

Van,aki azt mondja,hogy az első csóktól.Valaki szerint akkortól,amikor megbeszélik egymással.Na de mi van akkor,ha volt már sok találka meg csók,de még mindig nincs "megbeszélve"?

15-18-as korosztály


2009. szept. 3. 22:53
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Akkor most járunk kérdés felesleges szerintem.Akkor vagytok együtt, és komoly a kapcsolatotok, ha pl nem szórakozik vagy flörtöl más lányokkal.Mivel még fiatalabbak vagytok: ha már nála alszol néha néha hétvégén.Közös programok, és a barátok is tudják,hogy együtt vagytok.Napona bezélgettek.Ilyesmik.
2009. szept. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát, sztem ez egyáltalán nem olyan egyszerű, mint egyes válaszolók gondolják...

Én mindig azt szoktam mondani, h egy randi még nem randi, bármi is történik előtte/alatta/utána - így nem lehet kapcsolatnak nevezni azt sem, ahol már megtörtént az 1. csók. Mert akármit is "állapítunk meg" atekintetben, h mitől kapcsolat egy kapcsolat, ill. járás a járás, biztos, h lesznek kivételek.

Na ezt kifejtem kicsit bővebben.

Régebben én is gondolkodtam úgy, h azért nem csókolja meg egymást két ember csak úgy, és ha már a csók megvolt, és kézenfogva indultunk haza, és csókkal búcsúztunk el, akkor már a "barátnője vagyok". De az aktuális srác nem így gondolta. Neki ennyi még bőven belefért egy flörtbe, egy kalandba. Azt nem tudom, h szerinte honnan kezdődik egy párkapcsolat, de nyilván nem innen.

Szóval egy randiba sok minden beleférhet, akkor is, ha nem lesz folytatás. És több randi is követheti egymást anélkül, h egyik fél is azt gondolná: mi most járunk.

Persze ezt egymásnak nem mindig jelzik...

Volt, aki azt írta, h ha már fel mered vállalni a nyilvánosság előtt, vagy a haveroknál.

Na és mi a helyzet egy olyan párkapcsolattal, amit nem lehet fölvállalni, vagy nem olyan egyszerű?

Mert pl túl nagy a korkülönbség, vagy az egyik fél házas, vagy a szülők tiltják a kapcsolatot, vagy az egyik fél ismert ember, vagy ezernyi oka lehet.

És mi van akkor, ha megbeszélik, h akkor ők most járnak? Az még attól lehet ugyanolyan komolytalan kis pajtáskodás, a fiatal korosztályban.

Ezeket összefoglalva azt kell mondanom, h sztem attól párkapcsolat egy párkapcsolat, ha mindkét fél úgy érzi, az.

Ha mered azt mondani a másikra, h "ő a barátom", vagy "ő a kedvesem", ha neki is mered ezt mondani. És nem is feltétlenül szükséges akármi máshoz kötni.

Mi pl úgy jöttünk össze a párommal, h már az első randi előtt is megvolt minden, ami kell, de még az első randi után sem történt semmi. Se egy kézfogás, se egy csók, se egy szerelmes sms nem volt. A 2. randink már olyan igazi volt. De mégis, mikor megbeszéltük, h "mióta járunk", az 1. randiban egyeztünk meg.

Így vagyunk együtt 9 hónapja. De az ismerősök előtt sem vállaltuk fel azonnal, és az 1. csók is sokkal később történt.


Bocs, h hosszú voltam.

(23/L)

2009. szept. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!