Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális dolog, ha a nőkkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog, ha a nőkkel kapcsolatos sok kudarcom után már nemhogy érdekelnek, hanem legszívesebben nyakon tudnék egyet vágni?

Figyelt kérdés
2013. febr. 4. 11:48
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:

Tudod pont az ilyen emberekkel van a gond, mint Te 77%-os, mert képtelen vagy a sorok mögé látni és észrevenni azt, hogy neki valójában nem az összes nővel van gondja, csak akadt jó pár, akiben csalódnia kellett, mert beletette szívét-lelkét az ismerkedésbe, vagy adott esetben kapcsolatba. A legtöbb válaszoló ilyen. A saját kis életük tapasztalatai révén alkotnak válaszokat, adnak tanácsokat, de egyik ember sem különb a másiknál. Mindenkinek vannak f@szságai, és hibái. Segíteni kell neki, nem oltogatni, ahhoz nem kell tehetség.

Igen, biztos magán is kell változtatnia, ezt én is aláírom, de micsoda következetlenség az az elvárás egy embertől, hogy változtasson magán, de Te meg nem törekszel erre. Tehát csak elvárni tudunk nagyon sokan, de segíteni nem. Szégyen.

Szerintem sem helyes, ha ütné-vágná a nőket, de akkor ott meg még inkább segíteni kell, fel kell tárni, hogy mi váltja ezt ki benne és nem elítélni érte. Bizonyára ő sem akar tudatosan patkánykodni a nőkkel. Nem mentem fel, de nem is ítélem el. Segíteni kell neki.

Mennyi olyan embert látok én, aki szépen csendben viseli a magányt, mert bizonyos nők többnek látták magukat saját szemükben, mint akik valójában és csak mert náluk van a punci, azt képzelik, bármit megengedhetnek maguknak.



F25

2013. febr. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:

ma 14:02


Szerintem meg azért ilyen ellenségesek a válaszolok,mert én is 1000x válaszoltam már hasonló kérdésre,ahol ha jó tanácsokat kap a kérdező,pont lecarja,vagy nem is reagál rá, mondván hogy tökmindegy ki mit ír,úgyse lesz az életben normális barátnője......és csak ahhoz ért,hogy kudarcai,csalódásai miatt a női nemet jelölje meg,mint kiváltó okot,ebben az esetben,viszont nem értem a csodálkozást,hogy felháborodást kelt a kérdés........

2013. febr. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:

ma 14:02


Te miről beszélsz?


Naponta jelennek meg az ilyen kérdések,amiket azért tesz ki az illető,mert haragszik egy,vagy két nőre,és szeretne azon élvezkedni,hogy mennyire vele együtt szapulják a hasonló gondolkodású pasik a nőket!


Amúgy ha tényleg lecarja a nőket,legyen meleg,és akkor nem kell nőkkel érintkeznie.

K.rva egyszerű......

2013. febr. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
Bölcs maradtál volna, ha hallgattál volna. Egy ember sem lesz meleg azért, mert csalódott a nőkben. A melegség genetikai hajlam.
2013. febr. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
82%

ma 14:13


Pedig igaza van :D

ha undorodik a nőktől,legyen pap,vagy meleg! :)

2013. febr. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:

"Tudod pont az ilyen emberekkel van a gond, mint Te 77%-os, mert képtelen vagy a sorok mögé látni és észrevenni azt, hogy neki valójában nem az összes nővel van gondja, csak akadt jó pár, akiben csalódnia kellett, mert beletette szívét-lelkét az ismerkedésbe, vagy adott esetben kapcsolatba."


Idézem a kérdést: "Normális dolog, ha a nőkkel kapcsolatos sok kudarcom után már nemhogy érdekelnek, hanem legszívesebben nyakon tudnék egyet vágni?"

Ajánlom hogy te értelmezd a sorokat, mert nem látod jól. Nekem a "nőkkel", az azt jelenti hogy több nő, az összes nő, a nőiség. Pont. Ezen vitázhatunk, de a kérdés egyértelmű. Ennek az embernek elege van a nőkből, belefáradt a sorozatos csalódásba, ezért inkább nyakon verné őket. Erre csak annyit mondok: Gyönyörű.


"A saját kis életük tapasztalatai révén alkotnak válaszokat, adnak tanácsokat, de egyik ember sem különb a másiknál. Mindenkinek vannak f@szságai, és hibái. Segíteni kell neki, nem oltogatni, ahhoz nem kell tehetség."

Mi másból indulnánk ki, ha nem magunkból? Természetes hogy hagyatkozunk a tapasztalatainkra. És igen, mindenkinek vannak hibái, senki nem tökéletes. DE EZT KI KÉRDEZTE? Vagy ki vitatja? Nem tudom hogy jön ez ide... szerintem te se.

Segíteni egy ilyen ellenszenves, már bocsánat, de bun.kó emberen nem fognak, de ha akarnánk se tudnánk innen a gép mögül. Én itt vagyok, te meg ott, a kérdező meg amott. Lehet tanácsokat írni, de mint már mondták, felesleges, mert a kérdező egy olyan szintre jutott el, ahol már nincs vissza út. A csendben szenvedő és a kérdező között az a különbség, hogy az egyik a türelemmel és a nyitottsággal TALÁN, egyszer eléri a célt, míg a másik soha. És azért, mert a hozzáállása nem megfelelő.


"Igen, biztos magán is kell változtatnia, ezt én is aláírom, de micsoda következetlenség az az elvárás egy embertől, hogy változtasson magán, de Te meg nem törekszel erre. Tehát csak elvárni tudunk nagyon sokan, de segíteni nem. Szégyen."


Senki nem kérte hogy változtasson magán, nem vagyok az anyja hogy azt kérjem "változtass magadon fiam". Nagyon okosan írta valaki, ha az ember nem tud úszni, nem a víz a hülye. Hát ennyi. Ha megtanul úszni, (=változtat, előnyére változik, formálja magát, jobb lesz, műveltebb, kedvesebb, érzékenyebb, türelmesebb, visszafogottabb, stb, kinek mire lenne szüksége) akkor már is nem lesz hülye a víz, mert boldogulok benne. A változást, mint lehetőséget, tanácsot írtuk, hogy hasznára válna, rosszabb nem lenne az biztos. Nem kell vele élni, de igenis változtatni kell.


"Szerintem sem helyes, ha ütné-vágná a nőket, de akkor ott meg még inkább segíteni kell, fel kell tárni, hogy mi váltja ezt ki benne és nem elítélni érte. Bizonyára ő sem akar tudatosan patkánykodni a nőkkel. Nem mentem fel, de nem is ítélem el. Segíteni kell neki."


Segítsd. Kérd el a számát, hívd fel, találkozz vele. Ez már igazán a ti ügyetek.


"Mennyi olyan embert látok én, aki szépen csendben viseli a magányt, mert bizonyos nők többnek látták magukat saját szemükben, mint akik valójában és csak mert náluk van a punci, azt képzelik, bármit megengedhetnek maguknak."


"mert náluk van Punci.." Hhm.. hát te sem lehetsz valami nagy nőbarát ha így fogalmazol. Egy férfi, aki egyenlő félként, tisztelettel viseltetik egy nő iránt, a nő iránt, az nem ír ilyet, nem így gondolkodik. Bocs, de te is kezet rázhatsz a kérdezővel.



Én egy ilyen passzív, agresszióra hajlamos embert nem tudok sajnálni, se segíteni, másképpen, mint ahogy megírom a tanácsom, észrevételem és igen, a kritikát is! Mert a kritikával tud az ember igazán segíteni valakin. Azzal hogy "Ügyi bügyi, ne szomizz biztos lesz barátnőd, mert te olyan rendes vagy" nem segítesz. De csináld ezt, szíved joga.


Én nem mondok ilyet, mert az élet nem ilyen. Az életben keménynek kell lenni. És aki nem az, hanem csak "keménykedik", annak lesznek csalódásai.

2013. febr. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
89%

ma 14:26


Hagyjad!

Ő is hasonló savanyú csóka lehet mint a kérdező,(ha nem ugyanaz 2 személy,ilyen kérdésnél már bukott le nem egy kérdező,hogy saját magát védte),akinek valójában rettentő elviselhetetlen,bunkó természete van,de a nők a hibásak hogy menekülnek előlük......

2013. febr. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
Nem ugyanaz vagyok, mint a kérdező, én csak kiálltam mellette is, mert egyoldalúak könnyű ítélkezni, ha a helyében lennél, vajon mit tennél? Nem tudod megmondani mit, mert nem vagy a helyében. Jobb, ha nem sértegetsz barátom!
2013. febr. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

14:39


Persze, igazad van. Nem is pazarlom a szót tovább. :)

2013. febr. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
100%

ma 14:43!


az fáj nekik a legjobban,ha nem reagálsz vissza!


"jobb ha nem sértegetsz!"


látod valamelyik tulajdonság csak stimmel rá,hisz nem lenne kiakadva :)

2013. febr. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!