Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert nem mutat mar erdeklodes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem mutat mar erdeklodest irantam a parom?

Figyelt kérdés
Eleg komoly a problemam! A parommal 3 es fel eve vagyunk egyutt, most 26 hetes terhes vagyok! Sajnos ujjabban semilyen szexualis erdeklodest nem mutat az utobbi idoben, es ez nagyon bant! Velem van baj? Hiaba probalom vele megbeszelni, folyton csak azt mondja, miert nyaggatom mar megint ezzel! Mi tevo legyek? Nekem attol meg vannak erzeseim! Ez igy nem mehet tovabb! Elvesziteni nem akarom!
2008. jún. 4. 16:49
 1/4 anonim válasza:
Szia!Szerintem nem fogod elveszíteni,vannak olyan férfiak,akik a terhes nőket nem tartják vonzónak,és zavarja őket hogy 3-an vannak.De vannak akiket meg pont ez vonzza.Én 34 hetes kismama vagyok és 6 hónapja nem feküdtünk le a férjemmel,mert nálunk is pont ez a helyzet.Azért próbálj meg vele erről beszélni,hátha úgy könnyebb lesz.Kitartás mindkettőnknek!
2008. jún. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

sok oka is lehet a dolognak.


egyrészről, lássuk be megváltoztál. A férfiak alapvetően vizuális lények, és te nem úgy nézel ki, mint akit megismert. Nem azt jelenti, hogy már nem szeret, csak zavaró (kinek kicsit, kinek nagyon) a dolog.


másrészről társadalmunk sikeresen felmagasztosította az anyaságot. Nem degradálni akarom, hiszem hiszen a legfantasztikusabb dolog az életben, de akkor sem magasztos. Hanem alapvetően hétköznapi. Csakhát belénk lett plántálva (lsd. Szűzanya és hasonlók), hogy ez valami felsőbbrendű dolog. Ettől aztán sok férfinak eszébe sem jut (el sem bírja képzelni), hogy egy terhes nővel kezdeni is lehet valamit. Mármint úgy.


harmadrészről az is zavaró lehet, hogy nem kettesben vagytok.


Namost ezek együtt meg a csőd maga.


Túl sok mindent sajnos nem tudsz tenni. Egy pasival amúgy sem nagyon lehet beszéljükmeg-et játszani, akkor meg főleg nem sok értelme van, ha ilyen mély gátlásokról van szó.


Nem hinném, hogy elveszítenéd emiatt. De az sem, hogy lehetne ezen változtatni.

2008. jún. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Kedves Masodik hozzaszolo!

De jo tudni, hogy nem vagyok egyedul ezzel a problemaval! neked legalabb mar nincs olyan sok hatra! Kitartast, es jo babazast a kesobbiekben!

2008. jún. 4. 17:25
 4/4 A kérdező kommentje:
Bocsi elso hozzaszolo! XD
2008. jún. 4. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!