Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen a szeretői kapcsolat?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen a szeretői kapcsolat? Hogy néz ki, hogyan működik/zajlik?

Figyelt kérdés
Odaírnátok, hogy fiú, vagy lány írta-e a hozzászólást, valamint a korotokat?!
2008. jún. 4. 16:53
 1/10 anonim ***** válasza:
42%
van férjed de van mellette egy másik pasi akivel a dolog csak a szexről szól. semmi érzelem csak puszta szex. lány vagyok
2008. jún. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 tade ***** válasza:
76%
pl. a baratod azt mondja neked: "DRagam atugrok a haverhoz egy programot feltolteni a gepre".Mjad nagyon kiegyensulyozottan ter haza
2008. jún. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én -sajnos- álltam a szeretői oldalon közel egy évig. Utálatos egy helyzet, belerondítani másnak a kapcsolatába.

Tény, hogy a mi "kapcsolatunk" inkább érzelmekről és nem annyira a testiségről szólt, szép volt, jó volt - akkor. Soha nem derült ki, de az egyre erősödő érzelmek miatt vetettünk véget neki. Fájt, de jobb volt így, mivel semmi esély nem volt a jövőre nézve.

De még egyszer nem leszek harmadik, az tuti. (lány)

2008. jún. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én 20 éves lány vagyok. 2 évvel ezelőtt volt egy közel egy éves ilyen kapcsolatom. A pasi 32 volt, nős. Nekem ez a kapcsi nagyon nem jött be... Általában tőle függött, hogy mikor találkozunk, mert nekem akkor nem volt senkim. Állandóan hívogatta a felesége, hogy hol van, mit csinál. Sokáig egy helyen dolgoztunk, egy irodában a feleségével együtt. Nekem kínos volt, bántott a dolog, őt nem érdekelte. Hozzá sosem mehettünk, maradt az autó, vagy ha szabad volt a nyaralója, utazhattunk vidékre egy hancúrra. Nem is értem, miért volt ez így jó nekem. Mostmár nem mennék bele ilyesmibe.
2008. jún. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönet hála mindenkinek! Jó lenne tudni, hogy ilyenkor ki pontoz le, mert számomra mindegyik válasz hasznos volt...
2008. jún. 4. 21:50
 6/10 anonim ***** válasza:

Az utsó válaszadó vagyok. Egyébként, hogyhogy érdeklődsz felőle? Van vmi ilyesmi a láthatáron?

Egy hónapja megint akartak velem ilyen kapcsit, az illető anyagilag is támogatott volna, de nem mentem bele. Most végre van normális kapcsim. :)

2008. jún. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Anyagi támogatást miatt mennék bele. Egyébként egy büszke, konzervatív nő vagyik,csak most nagy bajban.:(
2008. jún. 5. 01:00
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Kb ugy ahogy az elottem levoek leirtak. Mind addig mukodhet amig mind a ket fel ugyanazt akarja vagyis testi kapcsoltaot erzelmek nelkul. Nezd ha anyagi tamogatast kapnal es bajban vagy, es epp nincs senkid, akkor miert ne. O hasznal a testisegert te meg hasznald a penzeert. pusztan uzleti dolog egy arva szava sem lehet. de kozben en nezegetnek mas normalis kapcsi utan is es ha talalnek akkor lepnek. addig meg jo az is. es hidd el a kisugarzasod is mas igy mert nem fogsz gorcsolni kapcsolatokon hanem lazabban veszel dolgokat es igy hatha rad talal jobban az Igazi... en ezt tennem...
2008. jún. 5. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ja utolso hozzaszolo lany vagyok.
2008. jún. 5. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
A 4. válaszadó vok. Ha anyagi problémáid vannak, szerintem menj bele ebbe a kapcsolatba, addig jó lesz míg nem találod meg a normális társat magadnak.
2008. jún. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!