Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindenki azt mondja és mindenh...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenki azt mondja és mindenhol azt látom hogy smink nélkül semmi esélyem nincs egy fiúnál? (többi lent)

Figyelt kérdés
Mindenki azt mondja és mindenhol azt látom hogy smink nélkül semmi esélyem nincs egy fiúnál,és hogy egy lánynak elengedhetetlen a körömlakk,szájfény és a szempillaspirál.Van egy fiú aki tetszik nekem és én is tetszek neki,pedig még szájfényt is ritkán szoktam használni,ruháim átlagosak,körömlakkból max.a színtelen,szempillaspirált és más sminkeket nem használok.És ő mégis szeret,úgy ahogy vagyok.Nem szeretnék megváltzni,de mindenki azt tanácsolja hogy a mostani kinézetemmel úgysem fog összejönni.Szerintetek?

2013. febr. 6. 18:25
1 2 3 4
 11/37 anonim válasza:
42%
figyelj! én 7. osztályos vagyok. az osztályban mindenki sminkeli magát .. xD (nevetséges) közbe úgy néznek ki, mint egy koravén. Nem számít a smink. énse sminkelem magam soha, és mégis minden fiúnak tetszem úgyhogy fölösleges a smink.. :D
2013. febr. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:

Én azért szeretek sminkelni, de nem állandóan, meg nem is brutális mennyiséget. Sok különbség nincs a sminkes meg a nem sminkes arcom között, épp csak egy kicsit feldobja a dolgokat.

De eddig sose szólt meg egy srác se, ha reggel látott felébredve smink nélkül, ugyanúgy kívánatosnak találtak, szóval... Szerintem smink nélkül is lehet siker.


21L

2013. febr. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
100%

Egy jó smink kiemeli az arcodon, ami szép, ez az értelme. De miért ne lehetne esélyed smink nélkül?


Valamelyik reggel egyébként vicces volt, rám nézett a párom és megkérdezte, hogy kifestettem-e magam? (Nem szoktam, csak ritkán, ha olyan kedvem van.) Mondtam hogy nem, csak eleget aludtam :D

2013. febr. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
44%
Meg kell tanulni jól sminkelni, ennyi a titok. Ha megtanulod éppen csak kiemelni az arcodat, akkor sem fognak megijedni tőled, ha lemosod. A nagy átlag csak a suttyó sminket ismeri sajnos, a gagyi fekete szemceruzával körberajzolt szemet meg a pink szájfényt. Egy jó smink éppen hogy csak kiemel.
2013. febr. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:

Egy kis smink tényleg nagyon szép tud lenni! :) De nem baj, ha nem használsz. A lényeg, hogy legyél ápolt és tiszta! :)

A körömfestés csak a lányok hülyesége... a fiúkat egyáltalán nem érdekéli (sőt én pont azt szeretem, amit leírtál)

De tudod mit? Kérdezd meg a barátodat, hogy neki mi tetszene! ;)

2013. febr. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
Mindenki maga tudja a legjobban, mit akar. Ha leírtad, hogy neki tetszel, ezt az ismerősök nem vétózhatják meg.
2013. febr. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:

valakinek jól áll nagyon, de nem mindenkinek van rá szükség! :P

kép nélkül nem tom megmondani, küldj ha érdekel a véleményem

2013. febr. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat,jöhetnek még vélemények.

Amúgy ha valakit érdekel 14/L vagyok.

2013. febr. 7. 12:46
 19/37 anonim ***** válasza:

Én körülbelül szökőévente egyszer sminkelem ki magam, akkor is minimálisan, de sosem volt ebből hátrányom. Szerintem az a fontos, hogy magadat add. Hiába sminkeled ki magad, az úgyis ki fog ülni rád, hogy nem érzed magad jól a bőrödben.

Sokkal többet számít, hogy milyen a kisugárzásod.:)

2013. febr. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
77%

A smink inkább csak a nőknek fontos. Mint az is, hogy soványak legyenek, meg ilyesmik. Rengeteg sráccal beszéltem, akiknek egészen más véleményük volt a nők által "gyönyörűnek" titulált, modellalkatú, sminkelt nőkről. A fiúknak általában a kicsit husibb, aranyos arcú, alacsony, sminkeletlen, őszintén vidám lányok jöttek be, habár vannak eltérések.

Régen sminkeltem, de egy idő után kezdtem úgy érezni magam, mintha egy őszintétlen maszkot kennék az arcomra, ezért abbahagytam. A párom azt mondja, sosem akar sminkben látni, elképesztően szép vagyok smink nélkül és természetes is. A körmömet reszelni szoktam, a hajamat sem festem, leginkább csak az igényes szőrtelenítésre figyelek oda. Sok nőtársam adott már "tippeket" arra, hogyan lehetnék "szebb" meg "nőiesebb" mindenféle smink, hajvasaló, magassarkú cipő segítségével, és szerintük nem normális, hogy én ilyen természetesen érzem jól magam a bőrömben.

2013. febr. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!