Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindenki azt mondja és mindenh...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenki azt mondja és mindenhol azt látom hogy smink nélkül semmi esélyem nincs egy fiúnál? (többi lent)

Figyelt kérdés
Mindenki azt mondja és mindenhol azt látom hogy smink nélkül semmi esélyem nincs egy fiúnál,és hogy egy lánynak elengedhetetlen a körömlakk,szájfény és a szempillaspirál.Van egy fiú aki tetszik nekem és én is tetszek neki,pedig még szájfényt is ritkán szoktam használni,ruháim átlagosak,körömlakkból max.a színtelen,szempillaspirált és más sminkeket nem használok.És ő mégis szeret,úgy ahogy vagyok.Nem szeretnék megváltzni,de mindenki azt tanácsolja hogy a mostani kinézetemmel úgysem fog összejönni.Szerintetek?

2013. febr. 6. 18:25
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
90%
persze jól hangzik a "szebb természetesen" szöveg, de ha valakinek pattanásos a bőre mit csináljon? húzzon zsákot a fejére?
2013. febr. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
100%

Ha pattanásos a bőre az nem baj. Vannak ilyen tisztító izék, azt kell használni, ennyi... nem nagyon lehet vala mit csinálni :/

Viszont ha még rákeni a sminket, azzal még több pattanása lesz... ez kb a legrosszabb!

2013. febr. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Egyetértek az utolsó 2 válaszolóval.
2013. febr. 12. 15:05
 34/37 anonim ***** válasza:
Szerintem egy szolid smink még elmegy, de ha eddig nem sminkeltél, akkor már minek. Azt is mondtad, hogy tetszel neki és, ha szeret nem fogja elvárni, hogy megváltozz. :)
2013. febr. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim válasza:
A 20as válaszolóval tudok abszolút azonosulni, ellenben a 22es szerintem a Marsról jöhetett... Nem tudom öregem, te hol élsz, de én egy átlagos csajnak tartom magam, ritkán sminkelek csak különleges alkalmakkor, nem tökéletes a bőröm, mégis egy fantasztikus férfival élek együtt, aki nem csak "jófej", de szívdöglesztően szexi is.
2013. febr. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim válasza:
En smink nelkul is kimegyek az utcara. De fontosnak tartom a sminket is. Mert szebbe tesz es kiemelhetem vele a szebb reszeket, elfedhetem az elonytelenebbet. Nem szabad tulzasba esni.
2013. aug. 31. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
Legalább nem qrvás: csak az a baj a legtöbb lány agyon sminkelli magát.
2013. szept. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!