Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindenki azt mondja és mindenh...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenki azt mondja és mindenhol azt látom hogy smink nélkül semmi esélyem nincs egy fiúnál? (többi lent)

Figyelt kérdés
Mindenki azt mondja és mindenhol azt látom hogy smink nélkül semmi esélyem nincs egy fiúnál,és hogy egy lánynak elengedhetetlen a körömlakk,szájfény és a szempillaspirál.Van egy fiú aki tetszik nekem és én is tetszek neki,pedig még szájfényt is ritkán szoktam használni,ruháim átlagosak,körömlakkból max.a színtelen,szempillaspirált és más sminkeket nem használok.És ő mégis szeret,úgy ahogy vagyok.Nem szeretnék megváltzni,de mindenki azt tanácsolja hogy a mostani kinézetemmel úgysem fog összejönni.Szerintetek?

2013. febr. 6. 18:25
1 2 3 4
 21/37 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.:)
2013. febr. 8. 14:53
 22/37 anonim ***** válasza:
30%
hát úgy látom senki nem képes itt a valóságnak megfelelő választ adni.... szomorú, de ha körülnézel a világban, láthatod hogy szinte az összes lány, akinek nem nyomi a pasija, és 20 éves kor alatt van, sminkeli magát. tény, hogy normális sminkkel mindenki sokkal jobban néz ki. szóval minden attól függ, hogy a pasi mennyire randa. szerintem is szívás, de ez van
2013. febr. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is jó a természetes. Csak különlegesebb alkalmakkor jó néha a smink, de akkor se kötelező. Jó, hogy te ilyen lány vagy aki elfogadja, hogy a természetesség jobb.
2013. febr. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 A kérdező kommentje:

Köszi.

Első válaszoló:tudom h mindeni sminkeli magát,de sztem ez nem természetes.Minek sminkeljem magam?Eddig sem tettem,és ezután sem leszek utánozó majom.Nem fogok megváltozni csak azért,mert mindenki más,így is szeretnek,vannak barátaim és aki sminkeli magát,annak hamarabb tönkre megy a bőre.

2. válaszoló:néha azért szoktam egy kicsit,különleges alkalmakkor és én is így gondolom:a természetesség jobb.:)

2013. febr. 8. 16:02
 25/37 anonim ***** válasza:
14%
azért mondtam, mer kb csak így van esélyed egy nemcsak jófej, hanem jól is kinéző pasinál. és ez volt a kérdésed
2013. febr. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 A kérdező kommentje:
Igaz.
2013. febr. 8. 16:27
 27/37 anonim ***** válasza:
100%

20-as válaszolóval tudok azonosulni... :) 21l


Egyébként ajánlanám figyelmetekbe:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..


Egy nagyon hasonló kérdést én is feltettem régebben, és alig akadt kivétel a férfiak köréből, aki ne a smink nélküli arcot részesítette volna előnyben.

2013. febr. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
100%

ma 15:24


Szerintem azok a fiúk messze nem (csak) azért vannak azokkal a lányokkal! Más is közrejátszik azért ;)

2013. febr. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat.
2013. febr. 8. 16:56
 30/37 anonim ***** válasza:

"azért mondtam, mer kb csak így van esélyed egy nemcsak jófej, hanem jól is kinéző pasinál. és ez volt a kérdésed"


Lehet, hogy neked csak így van esélyed, de légy oly kedves ne általánosíts.:)))

2013. febr. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!