Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez tényleg ennyire abnormális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez tényleg ennyire abnormális és gáz lenne?

Figyelt kérdés

Van egy barátom 8 hónapja. Barátokból lettünk szerelmesek, imádjuk egymást, megvan a szikra...az ágyban tépjük egymásról le a ruhát, imádunk összebújva lenni, alig bírjuk ki a másik nélkül. A barátaink pedig furcsállják, hogy nem nyaljuk egymást egyfolytában( jó persze, társaságban is fogjuk egymás kezét, csókolózunk) és hogy gyakran beszólunk a másiknak. Múltkor például mondtam a barátomnak(viccből persze): Akkora egy p.öcs vagy! erre ő:Jó kussolj el! A barátnőm pedig elkezdte, hogy mi biztos nem is szeretjük egymást stb. pedig mikor piszkáljuk vagy ugratjuk egymást mindig ez van.

ez ennyire abnormális?


2013. febr. 6. 20:53
 1/8 Pretty Ballerina ***** válasza:
Nem, csak jól érzitek magatokat együtt, és hasonló a humorotok. Nem baj ez, sőt.
2013. febr. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 legly ***** válasza:

Szerintem ez normális, vagyis az én környezetemből is szokták ezt csinálni...


Üdvözlettel

Legly

2013. febr. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem pont, hogy ez a jó kapcsolat. Egyáltalán nem "abnormális". Az a jó kapcsolat, ahol szeretitek egymást, mint két szerelmes és közben hülyülni is tudtok egymással, mint két barát.
2013. febr. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, nemhogy teljesen normális, de szerintem ez A(!) normális; nem azért, mert osztjátok egymást, hanem mert tudtok lazák és őszinték lenni egymással.


Az emberek nagy százaléka úgy gondolja, hogy attól szép a szerelem, hogy bárhol és bármikor prüntyögnek egymásnak, ezt nevezik felszínességnek. A gyönyörű, mikor pl szakításra kerül a sor, na ott miket tudnak az ilyenek egymáshoz vágni...


Én is sokszor szembesültem azzal, amit írtál, volt olyan ismerősöm, aki tavaly közölte, hogy most jött rá, hogy én szeretem a barátnőmet (8 éve voltunk akkor együt!) és nem ő volt az egyetlen...

2013. febr. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!:)
2013. febr. 8. 14:54
 6/8 anonim ***** válasza:
lehet, hogy nem normális (mások szemében), de ha nektek ez a jó akkor ne törődjetek másokkal. az én véleményem az, hogy jó fejek lehettek, szimpatikusak lennétek élőben :)
2013. febr. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nektek nyersebb a humorotok, mint a barátnődé. Ha nem sértődik meg egyikőtök sem, és egyikőtök sem sértegetni akarja a másikat, akkor egyáltalán nincs baj, sőt. Ez csak ugratás, az ilyesmi még jót is tesz egy kapcsolatnak.
2013. febr. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az ilyen kis csipkelődések még jók is lehetnek, csak vigyázzatok nehogy már sértés legyen belőle.
2013. febr. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!