Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Félek kilépni a kapcsolatból,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek kilépni a kapcsolatból, de megcsaltam, mi a megoldás? Fontos! (lent)

Figyelt kérdés

2 és fél éve vagyok együtt a barátommal, kapcsolatunk már nem olyan, mint az elején, én már alig érzek iránta valamit, de nem akarom elveszíteni, félek mi lenne nélküle, túl biztos pont az életemben. 4 hónapja megismertem egy másik fiút, akivel 1hónapja lefeküdtünk. Úgy érzem, szeretem, és ő is engem, de szerintem hosszútávon nem működne a kapcsolat, pedig nagyon jó vele. Kicsit idegennek érzem, teljesen mások vagyunk, nem ismerem a szokásait, félek az újtól. Legtöbben azt tanácsolták, hogy maradjak az előző pasival, mert hosszútávra kell tervezni, de már nem ugyanazt érzem iránta mint régen... Vele hasonló az érdeklődésünk, a zenei ízlésünk, még az újjal mindenben különbözünk -lehet csak emiatt tartom érdekesnek, mégis nagyon vonz. Ők ketten nem tudnak egymásról, még sikerült elkerülnöm az igazán kínos helyzeteket (a "régi" úgy tudja, alig találkozok az "újjal", annyit tud hogy csók volt köztünk, de már csak barátok vagyunk, az "új" pedig exemként tartja számon a "régit") Közeledik a Valentin nap, mindketten számítanak rám, mit tegyek?

(privát üzenetben is írhattok, szívesen fogadok minden tanácsot a tapasztaltabbaktól, nekem ez az első kapcsolatom -gondolom látszik is..)


2013. febr. 8. 01:04
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
47%

Érdekes, hogy itt mindenki csak "r.bancozni" tud. Gondolkodjunk csak? Vajon megtett mindent a barátja érte? jól orálozott? Bevállalt számára bármit, amit kért? Mert ha férfi tesz ilyet, ezzel szoktatok védekezni.


Látom, vannak akik normális választ adtak. Én se helyeslem amit tett, csöppet sem korrekt. De az ilyen kapcsolatoknak ez szokott véget vetni.


Most őszintén, a "ribi" jelzőt meg úgy is megkapta volna, ha előbb a barátja elé áll, hogy "bocs, de már nem élvezem veled a szexet, szakítsunk!"

(Esetleg ennek ellenére ott kellene maradnia az "állóvízben"?)


Mert fordított esetben ezt is letudják a férfiak azzal, hogy a nő nyugodjon bele, már "kiszerettek" belőle...

2013. febr. 8. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
78%
Menekülőút: dugj velem.
2013. febr. 8. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
53%
Legalább belátod, hogy nem vagy fair. Szerintem szakíts a régivel, az újat felejtsd el, mindkettővel szakítsd meg a kapcsolatot teljesen.
2013. febr. 8. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm 11-es! :)
2013. febr. 8. 01:24
 15/31 A kérdező kommentje:
Nem bírnám nélkülük. Mind a ketten fontosak számomra nagyon-nagyon. El sem tudom képzelni mi lenne velem nélkülük...
2013. febr. 8. 01:31
 16/31 anonim ***** válasza:
Ez viszont hiba! Főleg így. :)
2013. febr. 8. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:
Az egész életem egy nagy hiba pár hónapja, annyira megbántam hogy belementem ebbe! Amikor az egyikkel vagyok mindig elkönyvelem hogy holnap dobom a másikat, viszont amint a másikkal találkozok, épp az ellenkezőjére jutok. :( nem látom a kiutat!
2013. febr. 8. 01:41
 18/31 anonim ***** válasza:
Akkor tarts egy kis szünetet mindkettővel, amíg ki nem találod, hogy mi legyen.
2013. febr. 8. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:
Igen, erre gondoltam én is, próbáltam is, de lehet nem tartott elég ideig, nem vezetett közelebb a megoldáshoz. :(
2013. febr. 8. 03:18
 20/31 betlindis ***** válasza:
én is úgy látom, hogy egyik pasi sem lehet az igazi, hiszen ha az lenne, akkor az annyira mindent elsöprő lenne, hogy senki más nem férne bele a képbe, szemernyi kétséged sem lenne afelől, hogy csak ő kell neked és senki más. egyébként, nem gondolod, hogy kapcsolatfüggő vagy? "félek nélküle, túl biztos pont az életemben"... mi a rossebtől félsz vazze?? mégis mit gondolsz, mi fog veled történni nélküle, felnőtt ember vagy nem? gondolkozz el egy kicsit azon, hogy férfiakon kívül is van világ, élet, és egy csomó minden más. nem azt mondom, hogy nem kell pasi, de túlzottan ekörül forogni teljesen felesleges.
2013. febr. 8. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!