Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Félek kilépni a kapcsolatból,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek kilépni a kapcsolatból, de megcsaltam, mi a megoldás? Fontos! (lent)

Figyelt kérdés

2 és fél éve vagyok együtt a barátommal, kapcsolatunk már nem olyan, mint az elején, én már alig érzek iránta valamit, de nem akarom elveszíteni, félek mi lenne nélküle, túl biztos pont az életemben. 4 hónapja megismertem egy másik fiút, akivel 1hónapja lefeküdtünk. Úgy érzem, szeretem, és ő is engem, de szerintem hosszútávon nem működne a kapcsolat, pedig nagyon jó vele. Kicsit idegennek érzem, teljesen mások vagyunk, nem ismerem a szokásait, félek az újtól. Legtöbben azt tanácsolták, hogy maradjak az előző pasival, mert hosszútávra kell tervezni, de már nem ugyanazt érzem iránta mint régen... Vele hasonló az érdeklődésünk, a zenei ízlésünk, még az újjal mindenben különbözünk -lehet csak emiatt tartom érdekesnek, mégis nagyon vonz. Ők ketten nem tudnak egymásról, még sikerült elkerülnöm az igazán kínos helyzeteket (a "régi" úgy tudja, alig találkozok az "újjal", annyit tud hogy csók volt köztünk, de már csak barátok vagyunk, az "új" pedig exemként tartja számon a "régit") Közeledik a Valentin nap, mindketten számítanak rám, mit tegyek?

(privát üzenetben is írhattok, szívesen fogadok minden tanácsot a tapasztaltabbaktól, nekem ez az első kapcsolatom -gondolom látszik is..)


2013. febr. 8. 01:04
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:

Nagyon erdekelne,hogy mit leptel,kedves kerdezo...

Irjal,kerlek! (irtam priviben is)

2013. jún. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!