Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Félek kilépni a kapcsolatból,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek kilépni a kapcsolatból, de megcsaltam, mi a megoldás? Fontos! (lent)

Figyelt kérdés

2 és fél éve vagyok együtt a barátommal, kapcsolatunk már nem olyan, mint az elején, én már alig érzek iránta valamit, de nem akarom elveszíteni, félek mi lenne nélküle, túl biztos pont az életemben. 4 hónapja megismertem egy másik fiút, akivel 1hónapja lefeküdtünk. Úgy érzem, szeretem, és ő is engem, de szerintem hosszútávon nem működne a kapcsolat, pedig nagyon jó vele. Kicsit idegennek érzem, teljesen mások vagyunk, nem ismerem a szokásait, félek az újtól. Legtöbben azt tanácsolták, hogy maradjak az előző pasival, mert hosszútávra kell tervezni, de már nem ugyanazt érzem iránta mint régen... Vele hasonló az érdeklődésünk, a zenei ízlésünk, még az újjal mindenben különbözünk -lehet csak emiatt tartom érdekesnek, mégis nagyon vonz. Ők ketten nem tudnak egymásról, még sikerült elkerülnöm az igazán kínos helyzeteket (a "régi" úgy tudja, alig találkozok az "újjal", annyit tud hogy csók volt köztünk, de már csak barátok vagyunk, az "új" pedig exemként tartja számon a "régit") Közeledik a Valentin nap, mindketten számítanak rám, mit tegyek?

(privát üzenetben is írhattok, szívesen fogadok minden tanácsot a tapasztaltabbaktól, nekem ez az első kapcsolatom -gondolom látszik is..)


2013. febr. 8. 01:04
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
Biztos vagyok benne, hogy valami bajom van, minimum kapcsolatfüggőség, igen... túlságosan ragaszkodó vagyok, és igénylem mások szeretetét. Arról ne is beszéljünk, hogy szerintem apakomplexus is belecsúszott a számításokba, mindketten közel 10 évvel idősebbek nálam, és az egyik (az "új") tisztára hasonlít kinézetben az apukámra, talán ezért is szeretem annyira, kell hogy utat mutasson, terelgessen, és eközben nagyon szeressen, amit meg is kapok tőle.. és nagyon tetszik ez a helyzet így, az a baj...
2013. febr. 8. 03:47
 22/31 anonim ***** válasza:

Van pár dolog, amit nem értek... Egyrészt, miért várod, hogy 2 és fél év után ugyanolyan legyen, mint az elején? Persze, hogy már nem ugyanaz, egy kapcsolat halad előre, a szerelemből szeretet és kötődés lesz, megszilárdul. Nincs már benne annyi izgalom, inkább meghittség. Sose értettem azokat, akik végig ugyanabban az állapotban akarnak maradni. A szerelem, a szenvedély nagyon jó dolog, de tény, hogy nem tartható fenn örökre...

A másik, nem kell ugyanolyannak lenni ahhoz, hogy az ember harmóniában legyen a másikkal. Bizonyos területeken kell az egyezés, de ilyen hülyeséget (már pardon), mint a zenei ízlés... Elég felszínes nézet. Ha hasonló céljaitok vannak, ha össze tudjátok hangolni az életeteket, akkor nem baj, ha 2 ember különbözik.

Szóval szerintem mindkét indoklásod csupán kifogás.

Megoldás: dönts. Vagy az egyik, vagy a másik, vagy egyik sem. Szvsz egyik sem, mert mindkettőnél keresed a hibákat, a kifogásokat, hogy miért nem jó.

2013. febr. 8. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 omba ***** válasza:

Az elég ritka dolog, hogy az első kapcsolat tart a sírig...

Meg nem is biztos, hogy jó neked, ja szűk 3 év alatt ennyire elvesztetted az önállóságodat, magabiztosságodat.

2013. febr. 8. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de szerintem nagyon gusztustalan, amit csinálsz. Mindkét ember szemébe belehazudsz, megjátszod magadm csak azért, hogy neked minden szuper legyen.

Az ilyen nők miatt szoktak a férfiak akkorát csalódni a női nemben, hogy utána többé nem lesznek képesek normális kapcsolatra. Mert nem csak hazudsz, be is csapod őket és hülyét csinálsz mindkettőből. Nem rosszindulat beszél belőlem, de szerintem te magad is tudod, hogy ez így van.


22l

2013. febr. 8. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%

Az igaz, hogy hasonló helyzetben a férfiak úgy szoktak vélekedni, hogy jaj biztos a nő ne adott meg mindent, azért csalta meg. DE! Ettől még ugyanolyan gusztustalan, ahogy viselkedsz. És ráadásul még hazudsz is. Csak csók...

Szerintem vagy szakíts a mostanival és a szeretőddel is, vagy mondd meg a mosaninak, hogy bizony nem csak csók volt és kérd meg, hogy próbáljátok rendbehozni, de szerintem úgyis szakítana veled. És helyesen is tenné.

Le lehet pontozni, de én így gondolom.

2013. febr. 8. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
bár ez az első kapcsolatod jó nagy ribike lappangott benned. nem tehetsz semmit, ez még csak a kezdet, jövő ilyenkorra már több pasin leszel túl.
2013. febr. 8. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

Azzal nem lenne baj, ha korrektül szexkapcsolatra használgatod a fiúkákat. De látod, milyen érzékenyek az ilyesmire. Valójában szerintem érzékenyebbek a nőknél és jobban igénylik a kapcsolatot, a lelkük mélyén függőbbek.

De nálad komplikáltabb... te jó ég. Apakomplexus, kapcsolatfüggés, stb. Ebből a szempontból nem vagy "jobb" sajnos az érzékeny lelkű férfi népségnél. :(

Mondjuk az már más kérdés, hogy így nem is teljesen a te felelősséged, nem tudom, miért alakult, de felnőtt Nő vagy, kicsit szedd össze magad... mert más nem fog. Látod, hogy a férfiak nagyrésze "kisfiú", rossz értelemben. Mást nem tudnak, csak azt, hogy "r.bi" vagy, mert a kiszolgáltatottságuk ezt mondatja velük.

Másik részük meg szívesen lesz az apukád, a kiszolgáltatottságod vonzza benned, fixál ebben az állapotban. Az sem jobb. Egyik se jobb nálad. Majd ha felnősz, találhatsz magadhoz illő, normális férfit.

2013. febr. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Különben ha ennyivel idősebb nálad, mit vártál két év után? Keress egy fiatal fiút.
2013. febr. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
53%

#11 Ha szeretem a másikat, minimum,hogy elmondom neki a problémám mielött félrelépek. Szerintem ezzel tartozok neki,hogy megbeszélem vele mi az ami nem müködik, és meg adom az esélyt a változásra. De ez én vagyok:)

25/l

2013. febr. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 B25 ***** válasza:
Ha már nem szereted semmikép ne maradj vele. És milyen hülye barátaid vannak kik azt mondják hogy légy boldogtalan de legalább az biztos. Próbáld meg. Ha benne maradsz az rosszabb. Azt fogod kérdezni magadtól hogy milett volna h kiszállok és megpróbálom. Ne félj az újtól egyszer az a kapcsolat is véget ért volna. :)
2013. febr. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!