Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnátok ahhoz ha látnáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ahhoz ha látnátok, hogy a pasitok más lányok képeit lájkolgatja facebookon? Titeket zavarna?

Figyelt kérdés
Nem vagyunk már gyerekek annyira, 23 évesek vagyunk.
2013. febr. 8. 08:56
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
7%

Miért lenne sok köze hozzá? Nem írta, hogy házas lenne!

Csak a jellemtelen embereknek nincsen saját véleményük. Sok csaj annyira buta, ohgy turkál, meg ellenőrizget. Én simán azonnal pattintom az ilyet, a könyörgésén meg röhögök.

2013. febr. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

8

Már ne haragudj, de nem kell ahhoz belépni, hogy lássa kit lájkol, kint az üzenőfalon. Egyébként kicsit ellentmondásos vagy nekem. Nekünk is van face-ünk, soha nem vitatkozunk miatta, mert mindkettőnk normális (már amennyire :)) szóval ha te is annak hiszed magad, illetve a párodat, akkor semmi gondotok nem lesz ebből az oldalból (nem azt mondom hogy csinálj, csak úgy megjegyeztem)

2013. febr. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
nem zavaran. az mondjuk igen, ha aláírogatna, hogy úúú, de jól nézel ki, meg kétértelmű dolgokat. az nem esne jól. persze, nézzen, lájkoljon, de olyat ne írjon, ami fordítva neki se esne jól
2013. febr. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim válasza:
30%
engem csak akkor zavarna ha pucsít a tükörben meg mindene kiállna meg hogyha a volt csaja lenne.. meg ha úgy nézne ki mint egy k*rva
2013. febr. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
85%
Jó, tudjuk nagyon jól, hogy aki tiltogat, jelszavaz, annak takargatni valója van. Aki normális kapcsolatban él a másikkal, annak nincs magánügye, titka, hanem megosztja a párjával az életét, a dolgait. Nincs olyan, hogy ez az én magánéletem, az meg a tiéd. Ezért hívják párkapcsolatnak, mert a párok a akik egy kapcsolatban élnek, azoknak összefonódik az élete. Ha like-gatja más lányok képeit sem annyira jó jel szerintem. Egy férfi, akinek van párja, legyen már annyira tisztelettel a nő felé, hogy nem jelzi, ha tetszik neki más. Nyilván, tetszhet neki más, de nem kell mindenki tudtára adni. Ez nem jelenti, hogy meg fog csalni stb, de legyen már annyira férfi, hogy nem teszi nyilvánosság elé, hogy neki más nők is tetszenek rajtad kívül. Ez szerintem annyira megalázó. Ha tetszik neki, magában tetszen és kész.
2013. febr. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
41%

már megint a facebook-os hiszti...komolyan mondom amióta ez az oldal van, emiatt mennek tönkre a párkapcsok, mert ez már lassan fontosabbnak számít egy kapcsolatban, hogy melyik fél mit csin az oldalon, mint az, hogy milyen a kapcsolatuk...szerintem egyenesen szánalmas.

Hogy a kérdésre is válaszoljak, mi 5,5 éve vagyunk együtt és abszolút nem zavarna ha "lájkolgatna" a fészbúkkon...az Ő dolga, nem értem hogy mit hisztiznek emiatt az oldal miatt...de komolyan....Aki bízik a párjában és jó a kapcsolatuk, ilyen apróságon nem akadnak fenn...Ha már többről van szó, pl. személyes tartalmú levelezésről akkor azt mondom oké, sőt akkor jogos is...de egy lájkon??

És most jöhet a lepontozás....

2013. febr. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
51%
Számomra érthetetlen ez a fajta féltékenykedő, kisajátító magatartás az emberek részéről. Egy párkapcsolat nem jelenti azt, hogy minden más embernek meg kell szűnni létezni. Férfi vagyok, de sosem csináltam ügyet pl abból, ha a barátnőm mondjuk végigdumált egy éjszakát egy sráccal egy buliban. Bíztam benne, tudtam, hogy megoldja a helyzetet és nem dog megcsalni, meg azt is tudtam, hogy ha meg akar csalni, úgyis megteszi. Ez a fajta féltékenykedés - szerencsére - felfoghatatlan a számomra. Arról nem is beszélve, hogy egy like pusztán annyit jelent, hogy tetszik egy kép. Képtelen az agyam befogadni, hogy ebből emberek ügyet csinálnak...
2013. febr. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Most valami latin-amerikai tv-s izé jut eszembe: "- Ó, Hose Armando Gonzales Pedro, hogy tehettél ilyent? Donna Euláliá Auguszta Verhovinát bejelölted a számítógépeden? Hát tetszik neked, Hose Armando Gonzales Pedro? Hogy tehettél ilyent, velem, donna Julia Izabella Haciendával?" Most nagyon kell röhögnöm... És nyilván vannak ennek hazai változatai is a magyar ugaron, a valóságban is: "- Kikaparom a szemit annak a riherongy cafatnak, aki odaraktya a képit, illegeti-billegeti a csöcsit meg punáját, hogy sülne ki a szeme nekijje! Meg neked is te kocsmatöltelék rothadék, ha meg ilyeneket nézöl!" Hát, szép is lehet ez... :o))) Ilyenkor az ember hálát ad a sorsnak, hogy bizonyos színvonalú kulturkörnyezettel áldotta meg az Isten. ))
2013. febr. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Ha zavar téged, kérd meg, hogy ne tegye vagy beszéljétek meg! Ezért vagytok egy pár, hogy elmondjátok ami a másik félnek nem jó! FONTOS, hogy ne számon kérd csak lazán :)

Egyébként vannak olyan lányok akiket nem zavar, és vannak olyanok akiket pedig igen! Ennyi, nem kell ezt túl drámázni :)

2013. febr. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

8-as vok


spec azért akadok ki ezeken mert velem megcsinálta anno a csaj h a telefonomon minden számot leellenőrzőt és ami szerintem nem volt oda való azt törölte

a gépembe is belepiszkált és anno az iwiw-es profilomban is


pedig oka nem volt rá h ezt tegye a tenyeremen hordoztam amit lehetet azt megadtam neki erre tessék ....


1x mondtam neki h nem kéne 2x alkalommal összecsomagoltam neki az ajtó elé és zárcsere

2013. febr. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!