Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párotokkal töltitek majd a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párotokkal töltitek majd a Valentin napot, vagy egyedül?

Figyelt kérdés
2013. febr. 9. 16:29
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
párommal
2013. febr. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

16:39


"Sokat tud nőni egy férfi a nő szemében, ha kap egy szál virágot"


Férfi nap érdekes módon el van felejtve mindig. Csak a férfinek kell "nőni" a nő szemében... fordított helyzet mindig kimarad...

2013. febr. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Szerintem egy párkapcsolatban nem azok a különleges napok amit a neptár jelöl hanem az amit azzá tesztek :)
2013. febr. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Valószínűleg együtt leszünk mivel együtt élünk,számunka ugyanolyan nap mint a többi,szeretjük egymást,sokszor meglepjük egymást,kedveskedünk egymásnak őszintén,szeretetből teljesen mindegy épp milyen nap van.
2013. febr. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Együtt leszünk aznap, plusz egy baráti társasággal, koncerten. Ugyanolyan nap lesz, mint bármelyik, nem szeretem ezt az egész Valentin napi hajcihőt, sosem ünnepeltem.

24/N

2013. febr. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Együtt töltjük, elutazunk, este koncertre megyünk.

Szerintem ez jó dolog, plusz egy valami, aminek lehet örülni. Na és ha amcsi, akkor mi van? Inkább át kellene venni tőlük ezt a hozzáállást, én a március 15-ét is szívesebben ünnepelném úgy, ahogy ők a július 4-ét. Sokkal pozitívabb, szimpatikusabb.


Mondjuk mi igyekszünk minden lehetőséget megragadni, hogy egy kicsit különlegesebbé tegyük az adott napot, hogy minél több ünnepünk legyen, ami kiemelkedik a hétköznapok közül. A Valentin nap pont jó erre.


Hétköznapokon is foglalkozunk a másikkal, apró szívességeket teszünk egymásnak, és gyakran meglepjük a másikat okkal, ok nélkül. Nem is értem, mi indokolná, hogy ezen a napon pont ne tegyük.

Szerintem akik nem tartják a valentin napot arra hivatkozva, hogy nem csak egy nap kell foglalkozni a másikkal, azok általában pont azok, akik máskor se nagyon lepik meg a párjukat. Épp ezért nem képesek pl. kitalálni egy értelmes meglepetést, ami nem feltétlenül arról szól, hogy a virágárusokat gazdagítsák.

2013. febr. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

"Férfi nap érdekes módon el van felejtve mindig. Csak a férfinek kell "nőni" a nő szemében..."


Még a nőnapot nem is említetted. Tényleg röhej!

2013. febr. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
mivel nincs senkim egyedül :D
2013. febr. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
A Párommal,bár ne igy lenne ://
2013. febr. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!