Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Adjatok pár ötletet, mert már nem bírom. Bővebben lent.

Figyelt kérdés
20 éves srác vagyok.. 16 éves korom óta tudom, magamról, hogy biszex vagyok.. Van egy csodálatos barátnőm, akivel jól kijövök minden téren. Ha vele vagyok, nem gondolok senkire csak rá, csak őt akarom.. Mégis mikor, a közelembe kerül, egy pasi akinek tetszik az illata, vagy jól néz ki a szívem a torkomban dobog, és sokszor teljesen beindulok, már csak a sima gondolattól is. Csajoknál, viszont sosem, volt igy, hogy ien könnyen beinduljak rájuk, de amint már az elején leirtam, úgy érzem szeretem a barátnőmet és vonzodom hozzá is szexuálisan...Nem tudom megérteni magam... Talán meleg vagyok teljesen? És amit a párom iránt érzek az csak erős szeretet? De akkor hogy indulok, olyan könnyen be rá? És hogyan megy vele a sex? Sokszor ezeken, annyira elgondolkozok, hogy jön, hogy sirjak.. Megkérlek adjatok, pár értelmes tippet...
2009. szept. 5. 20:26
 1/4 anonim ***** válasza:
76%

bnőddel beszéltél már erről?? ha nem sztem mond el neki..és próbálj minnél többet lenni bnőddel...

és ne gondolj pasikra ... ha meglátsz egyet és teccik gondolj a bnődre... h neked ő kell pasik nem kellenek.. erőltesd meg magad és ne godnolj rájuk

2009. szept. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen beszéltem neki róla.. Azt mondta, ő szeret igy ahogy vagyok, és ha kell azt is elfogadja, hogy van még egy pasi is az életemben.. Persze igy nem érezném jól magam... Köszike a választ..
2009. szept. 5. 21:18
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
na te magad adtad meg a választ tudatod alatt.NEM ÉRZED JÓL MAGAD így.az érzéseid ellen nem tudsz tenni talán próbáld ki magad egy férfival azonnal rájössz melyik jobb neked melyik az az igazi érzés számodra.
2009. szept. 7. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
56%
Biszex vagy, ennyi, heterók meg a jó nőktől indulnak be így, ez van.
2009. szept. 7. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!