Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Annyira idegesít hogy a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira idegesít hogy a párom már most eldönti hogy hova mehet a fiúnk és hova nem. Lehet valamit tenni ellene?

Figyelt kérdés
A fiúnk még csak 5 és fél hónapos! de már most mondja hogy hova mehet és hova nem. Anyukám szokott rá vigyázni néha, és valamelyik nap mondta hogy egyezzünk meg abban hogyha nem akar menni amikor már nagyobb lesz akkor nem kell mennie. Mondtam hogy ez teljesen természetes nem fogok semmit ráerőltetni. Ma viszont azt mondta hogy nem érdekli semmi, a fiúnk nem mehet templomba ha akar, akkor sem! Én sem vagyon nagy templomba járó de ha a fiam egyszer azt mondja hogy anya, vigyél el, akkor nem fogom azt mondani hogy nem mert apád szerint ez rossz. Tudom hogy ez még messze van, de ha eljön ez az ominózus nap, akkor nem akarok hatalmas vitát( mert ebből tuti az lenne) hanem szérvekkel, nyugodtan akarom megoldani ezt a problémát. Van erre lehetőség?
2013. febr. 10. 13:07
 1/6 anonim ***** válasza:
57%

5,5 hónaposan hová menne csóri gyerek?

Majd ha 10 év múlva is aktuális lesz a probléma, mert mondjuk megtiltja, hogy focizzon a parkban, akkor lesz érdemes erről beszélni, addig minek?

2013. febr. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
59%
Nekem még gondolatban sincs a gyerek, de már eldöntöttem, hogy nem megy templomba.
2013. febr. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
19%
Elég beteges szexuális hajlamaitok vannak, ha 5 és fél hónapos fiútok van, ráadásul közös.
2013. febr. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Ant39 ***** válasza:
20%
Szerencsétlen gyerek...
2013. febr. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
6%

Helyes, legalább a férjed tisztán gondolkodik.


A templom, valláskamu kicsi korban a legveszélyesebb, amikor a gyermek még könnyen elhiszi ezeket a meséket. Szerintem nagyon is helytálló, hogy ne menjen. Majd ha már 14-5 éves lesz, tud egy kicsit gondolkodni is, és még mindig szeretne, akkor esetleg. BÁr én akkor sem nézném jó szemmel. Hiszen az egész csak arra megy ki, hogy fizess egyházadót.

2013. febr. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
15%
Azon én is mindig felsírok, ha valaki fiunk helyett azt írja, hogy "fiúnk". :D
2013. febr. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!