Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex v. meleg a pasim?

Figyelt kérdés
Fura dolgokat észlelek a pasimon. Állandóan csak egy bizonyos barátjával lóg. Sokszor együtt is alszanak. A barátja sokszor csak úgy átmegy hozzá és el vannak. Akkor én le vagyok sza.rva, és a közös programjainkat lemondja. Állandóan együtt vannak. És úgy néznek egymásra mint egy szerelmespár. Bulikban elvonulnak kettesben. A pasimnak sok barátja van, de csak azzal az egyel ilyen. Ja és nemrég mondta a pasim, hogy biszex, aztán hozzá tette, hogy csak viccelt. Jó ha hetente 1szer szexelünk, akkor is nehezen megy neki, és máshol járnak a gondolatai.
2013. febr. 10. 21:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Gyanús...minden viccnek a fele igaz, mikor ő viccesen benyögte, hogy biszex, az nem hiszem, hogy vicc lett volna, csak aztán meggondolta magát..

És igen, szerintem a pasival több van köztük.


DE ez csak az én véleményem, miért nem kérdezel rá nála?

2013. febr. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi itt a kérdés? Szerintem elég egyértelmű...
2013. febr. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 fospuska ***** válasza:
100%
tényleg viccelt azzal a biszex vagyok beszólással,mert sanszos, hogy full meleg.
2013. febr. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Rákérdeztem, de nem mondott semmit. És elég lányos szokásai vannak...
2013. febr. 10. 22:01
 5/16 anonim ***** válasza:
A pasid szerelmes. A barátjába :)
2013. febr. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
háát... elég cinkes a szitu megmondom őszintén ... így most azt mondom hogy minimum 50% az esély arra hogy biszex, és 50% búza ... arra, hogy heteró 0% maradt, azt már ki is zárom.... ha a lányos szokásait egy kicsit esetleg részleteznéd... akkor tudnék még finomítani a számításaimon :D de azt hiszem, hogy nem ő lesz a közös gyermekeitek édesapja...
2013. febr. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 fospuska ***** válasza:
100%
minek vallja be,ha előbb-utóbb úgyis rájössz magadtól és elhagyod? addig meg jó neki így,ahogy van. lehet,hogy veled takarózik a szülei előtt,azok azt hiszik, a barátnőjénél van a gyerekük,csak nem meri otthon sem bevállalni a melegségét.
2013. febr. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik nagyon közeli barátom is meleg, és nagyon sokat beszélgettem vele erről... Ha kérdésed van, írj privit, megpróbálok segíteni... Nagyon rossz érzés lehet ez a bizonytalanság...


17/L

2013. febr. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Lányos szokások: körömlakkozás(körömerősítő), anyja piperecuccait használja, krémek, kenőcsök, női tusfürdő, mikor fiatalabb volt, félhosszú haját vasalta. Stb..
2013. febr. 10. 22:13
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
értem. köszi a részletezést, sokkal okosabb nem lettem ,de ez mind annak a jele, hogy nem egy klasszikus hetero, sziklaszilárd, keménykezű, sárosbakancsú, sörivó férfiról van szó :D én amondó vagyok, hogy ne húzd ezt sokáig. beszéljetek róla, nincs harag, de magadat ne alázd már azzal, hogy egy olyan emberrel fekszel le, aki igazából inkább egy férfival lenni... miközbe lehet hogy utánad eped egy csomó srác... neki is jobb lenne vállalni a problémáit, ha ez egyáltalán probléma, hisz elméletileg nem tehet róla... neked meg pláne mert nem kéne bizonytalankodnod és olyan párkapcsolatot kereshetnél magadnak, ahol 'nembaj ha nő vagy :D'
2013. febr. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!