Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már más is ilyen helyzetb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már más is ilyen helyzetben? Eléggé tanácstalan vagyok.

Figyelt kérdés

A helyzet a következő: van egy lány hés vagyok én. 10-11 éve ismerjük egymást, de igazán jóban tavaly nyáron lettünk, nem sokkal azután hogy szakított az akkori barátjával. Nagyon sokat beszéltünk/beszélünk most is, a jelen helyzet az, hogy ha nem beszélünk mindennap, már hiányzunk egymásnak, gyakorlatilag úgy vagyunk mint egy pár, ám a smárolás, tapizás, szerelem nélkül, vagyis képesek vagyunk akár 4 órát ülni a lépcsőházban, összebújunk, beszélgetünk. Namármost: ma csak poénból rákérdeztem hogy "cicám ugye nem szerettél belém? :D" erre azt válaszolta hogy mi nem lehetünk szerelmesek, mert utána, mármint szakítás után már nem lenne ugyanaz. Ezzel teljesen egyetértek, én sem bírnám ki nélküle :/ naviszont ezzel bogarat ültetett a fülembe, tudtam hogy ő sem közömbös, én sem vagyok az iránta, ám a barátságunkat egyikünk sem akarja kockáztatni...

Tehát a kérdés: belevágjunk, vagy maradjunk így, hogy igazán egyikőnk sem boldog. Bár lehet hogy ő igen, de én így nem tudok teljesen boldog lenni :/

még utolsó infónak, mikor utoljára ücsörögtünk a lépcsőházban, eljött az a tipikus "csók előtti" pillanat, csak megzavartak minket, de utána hálát adtunk hogy nem bonyolódott a helyzet :D


2013. febr. 10. 22:13
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
én is így vagyok vele, hogy amíg neki nem esek, addig nem hiszi :D mármint nem úgy neku mint egy falnak :d
2013. febr. 10. 23:11
 12/14 anonim ***** válasza:
Ti már nem lehettek szerelmesek, már azok vagytok. Én nem hagynám veszni a boldogságot. A lány csak nyugtatgat téged meg evvel magát is. Csókold meg és hinni fog neked. ha elakarja húzni a száját finoman de egy kicsit határozottabban csináld tovább.
2013. jún. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Ha úgy gondolod, hogy a kapcsolatotok hosszútávú lehetne, szerintem vágjatok bele, mert, ugye, akkor kevés az esély rá, hogy szakítsatok. :)
2014. máj. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ha nem erzed azt hogy TELJESEN beleszerettel akkor ne. Hidd el tapasztalat. En igy vagyok es rajottem kapcsolatban masok vagyunk es kicsit beleuntam...
2016. jan. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!