Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnál egy ilyen "ártatla...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnál egy ilyen "ártatlan" beszóláshoz a melleidre?

Figyelt kérdés

Nincsenek hatalmas melleim, B-s kosarat hordok, azért szerencsére van belevaló, de nem számítanak nagynak.

Ezt mondta a párom, ami olyan rosszul esett:

"Nem baj ha ekkora, mert ellenkező esetben állandóan állna a farkam."

Ezek szerint nem elégedett a mérettel, és hatalmas cicikre vágyik? :( Nem tervezem, hogy nagyobbat csináltassak... Meg egyáltalán, hogy jön ő ahhoz, hogy kritizáljon?

N25



2013. febr. 11. 10:46
1 2 3 4
 11/31 Pretty Ballerina ***** válasza:
*mert akkor, ha nagyobb lenne :D
2013. febr. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:
Igen, sajnos én is azt szűrtem le, amit a 8. hozzászóló is írt. :( Neki semmi sem jó.
2013. febr. 11. 10:57
 13/31 anonim ***** válasza:
100%
Huhh..tuti kiakadnék!Én elég nagy mellekkel lettem megáldva és 18 évesen (sok-sok évvel ezelőtt :D) az akkori barátom közölte, hogy "na te aztán röhejes lehetnél egy futóversenyen!" (Hozzáteszem, nem lógtak a melleim,hogy amiatt találta volna viccesnek..)Akkor szakítottam vele és azóta nem találkoztunk, de a megjegyzését sosem felejtem el. Az akkor lerombolt önbizalmam csak sokára épült újra. :(
2013. febr. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:
Szegény :D mekkora paraszt már! :D örüljön, hogy ekkora szép nagy, hogy még mozog is! :D
2013. febr. 11. 11:04
 15/31 anonim ***** válasza:
100%
Az eddigiekböl csak az látszik, hogy ezt a mell kérdést sikerült (szerintem a plasztikai sebészeknek) olyan fontossá tenni, hogy egy megjegyzés és oda az önbizalom. MINDEN NÖ BÜSZKÉN VÁLLALJA AZ ADOTTSÁGAIT!!!!, és nem lesz több ilyen kérdés, bánat.
2013. febr. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Ursula! Miért nincs szükség visszavágni a hülyeségre? Szerintem a felnött kapcsolatban is szükséges, különben az egyik fél azt hiszi, hogy neki minden baromságban igaza van.
2013. febr. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
100%
Mondd neki, hogy legalább illik a farkához. Vagy hogy azt hallottad, hogy az igazi orgazmus növeli a mellett, szóval már érted hogy miért maradt kicsi... legyél kreatív, vágj neki vissza :D Ha meg tovább pattog, hagyd ott és gyere hozzám, én a kicsivel is beérem :)
2013. febr. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:
Igen, központi kérdés már mindenkinél ez a rohadt mell... és mi nők állandóan hasonlítgatjuk magunkat egymáshoz, annyira idiótaság. A férfiak meg élvezik a látványt. Mi meg összeaszalódunk, mert nem értékeli a kisebb cicinket a pasink. Nekem sincs önbizalmam, én is örülnék, ha sokkal nagyobb lenne, de azt hittem eddig, hogy ez még jónak számít.
2013. febr. 11. 11:18
 19/31 anonim ***** válasza:
Ismét 13-as vagyok.Én a fent említett pasi után sokáig görnyedten jártam, mert szégyelltem a "nagy" melleimet. Aztán jött a jelenlegi férjem, aki 3 gyerkőc után is csodásnak találja és a mai napig hangot is ad ennek :)Önbizalmat rombolni és építeni is egy pasi volt képes az én esetemben. Sajnos ők nem is tudják, néha mennyit jelentenek a szavaik...
2013. febr. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, teljesen igazad van. Nekem is rosszul esne. Milyen bunkó, tapintatlan dolog már ilyesmivel "poénkodni". Biztos marha viccesnek gondolja magát a pasi, a legközelebbi "kedves" beszólásánál tényleg le kéne kicsit törnöd a szárnyait... legalábbis tedd észrevehetővé, hogy neked ez nem esik jól. Biztos rajta is sokmindent lehetne kritizálni.

25/N

2013. febr. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!