Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnál egy ilyen "ártatla...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnál egy ilyen "ártatlan" beszóláshoz a melleidre?

Figyelt kérdés

Nincsenek hatalmas melleim, B-s kosarat hordok, azért szerencsére van belevaló, de nem számítanak nagynak.

Ezt mondta a párom, ami olyan rosszul esett:

"Nem baj ha ekkora, mert ellenkező esetben állandóan állna a farkam."

Ezek szerint nem elégedett a mérettel, és hatalmas cicikre vágyik? :( Nem tervezem, hogy nagyobbat csináltassak... Meg egyáltalán, hogy jön ő ahhoz, hogy kritizáljon?

N25



2013. febr. 11. 10:46
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%
Mit szólnék, mit szólnék... kiakadnék, az biztos. Közölném, hogy amennyiben nem vagyok számára kellőképpen gerjesztő szexuálisan, nyugodtan mehet nagy csöcsökre vadászni, de engem kíméljen meg a továbbiakban magától. A férfiak normális esetben a serdülőkoruk végére túllépnek a nagy duda fétisen, következésképp a drága párod valahol megrekedt úgy 15-20 éves szinten.
2013. febr. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:
Bizony, ő sem tökéletes, nagyon nem. Előttem szóló jól látja, eléggé le van maradva 25 éves szinten, pedig 10 év van köztünk.
2013. febr. 11. 11:45
 23/31 A kérdező kommentje:
Én meg pont mindig dicsérem, mert nekem ő nagyon is tetszik, mivel szeretem, nem a hibáit nagyítom fel. Pedig vannak, főleg agyilag :D
2013. febr. 11. 11:46
 24/31 anonim ***** válasza:
Nem kéne ennyit dicsérned, mert az egója kissé nagy.
2013. febr. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

Nekem sem nagy,de én bizonyos szempontból örülök neki: sportolás közben sokkal kényelmesebb...és nekem ez az első és legfontosabb,szóval a pasi szava max a második lehet...egyébként szerencsém van,mert a párom még sosem panaszkodott semmimre :)

Szerintem is jobb lenne,ha visszavágnál neki,hogy vegye észre magát..

2013. febr. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de szerintem ez a pasi nem szeret téged igazán. ha szeretünk és tisztelünk valakit, akkor úgy látjuk gyönyörűnek és tökéletesnek, ahogy van. Amikor fiatalabb voltam én is el voltak keseredve a kis melleim miatt (bár mostanában már én is B kosarat hordok, de sose felejtem el, mikor AA-s volt..) azt gondoltam, hogy ez a nőiességem és az értékem fokmérője. Nekem is ilyen volt az exem, hogy tett kellemetlen megjegyzéseket a külsőmre (mondjuk ilyet pofátlant azért nem...), pl, hogy bizonyos arckifejezéstől hülye fejem van, nem jó a hajam, amit a fodrász vágott, ki kéne próbálnom a szőke hajszínt-erre megjegyzem, hogy fodrászok a csodájára járnak a természetes vöröses-gesztenye hajszínemre, azt mondta, hogy ilyet csak kísérletezéssel szoktak elérni vendégnél, sose fessem át. Szóval ilyen "apróságok" voltak és aztán be is ismerte egy kínos beszélgetés után, hogy tényleg sose volt értem úgy igazán oda. A mostani párom úgy imád ahogy van, amikor először levetkőztem előtte, csak annyit mondott így halkan, hogy gyönyörű vagyok. Pedig nem vagyok az, de mivel szeret, annak lát és tudom, hogy soha nem szólna be ilyen tirpákságot, hogy ha nagyobb lenne a mellem, akkor feszt állna neki. Hagyd ott a francba ezt a bunkót és kívánom, hogy találj egy olyat, aki úgy imád, ahogy vagy. Akár AA-s mellekkel is.
2013. febr. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

Ha ez bók akart lenni, annak elég vérszegényre sikerült...

Én tutira kiakadnék, ha valaki ezt mondani nekem, olyan, mintha nem lenne elég szexi a kicsi mell. Na nem mintha a B-kosaras kicsi lenne... Nekem nagy melleim vannak, de inkább hátrány, mint előny:/

Különben meg, fogadni mernék, hogy te is tudnád egy tucat hasonló kedves megjegyzéssel bírnálni a barátod külsejét, legközelebb vágj vissza valamivel.

2013. febr. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
24%

ne kombinálj!

25F

2013. febr. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:
Könnyű azt mondani, női aggyal születtem :D
2013. febr. 11. 13:30
 30/31 anonim ***** válasza:
59%
én is kiakadnék...nekem is B-s nagyságú,de a barátom szerint lehetne nagyobb is -.-" én mondtam neki ha nem tetszik neki így ahogy van,vagy fizesse a mütétet,vagy keressen valaki mást magának akinek hatalmas mellei vannak.A beszólásáig megvoltam elégedve magammal,utána már nem igazán :/
2013. febr. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!