Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnál egy ilyen "ártatla...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnál egy ilyen "ártatlan" beszóláshoz a melleidre?

Figyelt kérdés

Nincsenek hatalmas melleim, B-s kosarat hordok, azért szerencsére van belevaló, de nem számítanak nagynak.

Ezt mondta a párom, ami olyan rosszul esett:

"Nem baj ha ekkora, mert ellenkező esetben állandóan állna a farkam."

Ezek szerint nem elégedett a mérettel, és hatalmas cicikre vágyik? :( Nem tervezem, hogy nagyobbat csináltassak... Meg egyáltalán, hogy jön ő ahhoz, hogy kritizáljon?

N25



2013. febr. 11. 10:46
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
valaki írta: "nem értékelik a kisebb melleket", hát engem jó nagyokkal áldott meg a sors. Már általános suliba is nekem jó nagyok voltak, a többieknek még alig. Az egyik srác beszólt, hogy ezek már nem mellek, hanem tőgyek, hát mondanom sem kell, hogy az önbizalmam hol volt. mindent megtettem, ogy eltakarjam, lekötöttem, nem hordtam melltartót még tesi órán sem. Így szépen megereszkedtek, aztán eljött amikor már nagylány lettem, olyannyira meglógtak, hogy csak melltartóba voltam hajlandó szeretkezni. Aztán 25 évesen rávettem magam egy plasztikai műtétre, mert már egy boltba nem mertem 10 dkg párizsit venni. Köszönöm, azóta jól vagyok!!!
2013. ápr. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!