Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valentin napon lesz vmilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valentin napon lesz vmilyen jó program, ahol szingli lányok ismerkedhetnek normális pasikkal, hosszú távú kapcsolat céljából?

Figyelt kérdés
Olyan pasikkal, akik nem csak egy éjszakás kalandokat akarnak, értelmesek, okosak, egyetemisták vagy már diplomások.
2013. febr. 11. 12:09
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
7%
Nem törvényszerű, hogy aki felsőfokút végzett az okos. Az életet tanuljuk, de nem a suliban. Mindenki v. a hibáiból v. máséból. Nézd mindenki csinál egy éjszakásat, jó lehet van aki nem. Viszont mindenki élni akar. Fiatalon senki nem akar komoly kapcsolatot, sokan mondják, aztán valamiért még sem. Viszont nem hiszem, hogy erre a napra kéne ilyet szervezni. A másik nőből sok van, ne ábrándozzál. Pasiból kevés, rossz oldalon vagy. Neked kell kapkodni, nem nekik.
2013. febr. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit eltér a dolog a tárgytól, de bírom hogy bárhol feljön ez a kérdés hogy egyetemista-szakmunkás, stb, mindig vannak jópáran akik elkezdik mondani hogy nem kell egyetemista, az ő egyetemükön is csak azt látják hogy a fiúk csak buliznak és nem érdekli őket az egész. Hát akkor azt mondom, jó sz@r egyetemre jártok. Egy normális egyetemen tanulni kell, és egy normális férfi megtalálja az összhangot a bulizás, ivás, és a tanulás között úgy, hogy lehet hogy néha hulla részegen látod a haverokkal, állatságokat csinálva, de közben meg érdekli valami, vannak céljai, és valamiben kiemelkedő. Csak azért mondom ezt, mert az összes egyetemista barátom ilyen, szóval ha ti az egyetemeken csak a bulit látjátok és a linkséget, akkor valószínű elég rossz helyre jártok.


És most nem a diplomásokat védem, annak ellenére hogy én is az vagyok. Sosem tettem különbséget, mivel diplomás ember is lehet unintelligens gyökér, és szakmunkás is lehet értelmes, mindegyikre van példa az ismeretségi körömben is.

2013. febr. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
42%

érdekes, hogy szinte senkihez sem jutott el a kérdés lényege... ha valaki felsőfokú végzettségűekkel szeretne ismerkedni akkor szíve joga. mit kell ezen puffogni, savanyú a szőlő vagy mi?

hogy a kérdésre válaszoljak nem tudok ilyen helyet, de nem hiszem, hogy pont valentin napon kellene első randizni :)

nem a reklám helye, de értelmes, ambíciózus, csinos lányokkal én is ismerkednék, komoly kapcsolat kialakítása céljából :D

25F

2013. febr. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

"Hát a legtöbb (jelezném, nem mindegyik) általában a bulizós, könnyűvérű csajokra bukik, az egy éjszakás kalandokat keresik, éretlenek, gyerekesek, nem lehet velük értelmes dolgokról beszélgetni, csak kihasználják a nőket (bá"


És szerinted a diplomások között nem lehet ilyen, vagy ez végzettséghez van kötve?

Istenem, ekkora marhaságot!

2013. febr. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Egyetemek könyvtáraiban...?


22/F

2013. febr. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
11: Ne általánosítsunk már. Kivétel vagyok, én a hosszútávú kapcsolatra hajaztam világ életemben, mégis egyedül maradtam. Sose értettem, hogy akik csak dugni akarnak, az nekik miért jó. Talán 1-2 óráig élvezik a szexet és utána game over, nincs több élvezet, a pasi is otthagyja őket, és másnap magányosan lesnek ki az ablakon. Oké, mehet a barátaihoz, de van akinek mindent elmondhat és feltétlenül megbízik, na és aki ott van mellette ha kell? Naugye...
2013. febr. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!