Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hölgyek, Nektek bejönnek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, Nektek bejönnek az olyan férfiak, akik komolyabbak és szoktak írni? Járnátok ilyen férfivel?

Figyelt kérdés

Nem könyvmolyok illetve szerencsétlen kis bölcsész bogarak, nagyon is realisták és szeretik leírni a gondolataikat.


Kor?


2013. febr. 11. 20:53
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Beképzelt vagy. Visszataszító a stílusod. Én nem lennék kíváncsi a gondolataidra.
2013. febr. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
Senki sem beképzelt, amit írtam a közvetlen környezetemben tapasztalt élményeimre alapozva írtam. Valószínűleg a 43%-os hasznosságod mutatja, hogy Rád sem sokan kíváncsiak. :)
2013. febr. 11. 21:21
 13/27 anonim ***** válasza:
11.-el egyetértek :D
2013. febr. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
Miért? :D
2013. febr. 11. 21:23
 15/27 anonim ***** válasza:

én is a 11el értek egyet. pedig kb. 14 éves korom óta én is írok és mindig kedveltem a művész lelkeket (fiú/lány) de te inkább nagyképű majom vagy, aki azt gondolja hú de különleges ezzel a tulajdonsággal, pedig nem..

19/L

2013. febr. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
De nem is mutattam még írásaimat. Miért lennék nagyképű? Mire értendő? Nem is olvastál még bele :S
2013. febr. 11. 21:33
 17/27 anonim ***** válasza:
Azért mert azt hiszed, mert te nagyon realista vagy (lefordítva bunkó) és tudsz írni, így mindenki felett állsz.
2013. febr. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
Édes Istenem. A realistát arra értem, hogy nem csak álmokból épít légvárat, hanem két lábbal a földön képes állni. De jó, hogy félreértettél :S Mi volt bunkó itt a kérdés során?
2013. febr. 11. 21:35
 19/27 A kérdező kommentje:
A realisták mióta bunkó emberek? :O
2013. febr. 11. 21:36
 20/27 anonim ***** válasza:
41%
Gyalázatos hangnemben beszélsz másokról. Itt hangoztatod a szellemi felsőbbrendűségedet, de meg se mered mutatni amit írtál, főleg, hogy lehet, hogy lenne aki darabokra szedi, ahogy mást írnak neked a s.ggnyaláson kívül rögtön hangulatjelek mögé bújsz. A "könyvmolyoknak" meg a "bölcsész bogaraknak" (bár szerintem itt az igazi "bogár" az te vagy) pedig a bokájáig nem érsz fel, te lúzer. Férfinek mered magad nevezni? Milyen szöveg már ez, hogy "hölgyek"? Nagyon komoly lehetsz... görcsös. Beszólogatsz a "százalékomra" amikor fogalmad sincs, hogy mitől ennyi, te komoly ember. Ahogy kiesik a biztos talaj a lábad alól elgyengülsz és magyarázkodsz, ne csodálkozz, hogy a kutyának se kellesz ilyen viselkedéssel.
2013. febr. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!