Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hölgyek, Nektek bejönnek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, Nektek bejönnek az olyan férfiak, akik komolyabbak és szoktak írni? Járnátok ilyen férfivel?

Figyelt kérdés

Nem könyvmolyok illetve szerencsétlen kis bölcsész bogarak, nagyon is realisták és szeretik leírni a gondolataikat.


Kor?


2013. febr. 11. 20:53
1 2 3
 21/27 anonim válasza:
19%
Én azt nem értem, miért támadjátok le a kérdezőt de ilyen durván?! Talán kértétek, hogy küldjön az írásaiból? Nyilván nem akarja itt közzé tenni, mert az tény, hogy ezen az oldalon van egy rakás olyan ember, aki semmilyen építő kritikát nem képes alkotni, csak lehordják még azt is, aki jó tanácsokat ad, jókat ír. Azt ne mondjátok, hogy nem láttatok még olyan választ itt az oldalon, ami teljesen korrekt volt szerintetek, és mégis le volt húzva százalékilag. Nem értem milyen jogon írtok a kérdezőre ilyen durva jelzőket, amikor nem is ismeritek, ahogy látom ő nem személyeskedett veletek. Lehet, hogy túlságosan őszinte, ahogy én kivettem a válaszaiból és elég korrektnek tűnik, ezt én nem értem, miért tartjátok bunkónak. Sok olyan embert ismerek én is, akik tényleg csak okoskodnak, de semmit nem mondanak. Nekem küldött az írásaiból és azt kell mondanom, hogy nagyon is bölcs a kérdező és jól lát nagyon sok mindent. Arról miért ő tehet, ha az emberek sokan nem akarják észrevenni azt, hogy mi a gond, és mivel nem akarják észrevenni, hogyan is tudnának tenni ellene? Nem vagytok jó arcok, nem ilyen módon kell elmondani a meglátásotokat.
2013. febr. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Nekem nincs problémám az ilyen fiúkkal...ha mellette normális, kedves, értelmes, akkor igen, bejönnek.



18L

2013. febr. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm 21-es, 22-es! :)
2013. febr. 11. 22:06
 24/27 anonim ***** válasza:
19%
kérdező, én értem mire gondoltál, csak sajnos ezen az oldalon mindenki magára vesz mindent, be vannak savanyodva, és támadnak... szerintem semmi nagyképűt nem írtál. egyébként a válasz: nem a hobbi számít, de nem rossz dolog, ha ír az illető.
2013. febr. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. febr. 11. 23:01
 26/27 anonim ***** válasza:

Az attól függ. Ha tényleg értelmes a srác, akkor igen, ha csak az a "húdeelvagyoktelvemagamtól-milyenmagvasgondolataimvannak-jajdeművészvagyok-holottmindössze-mindenhülyeségettúlmisztifikálok" típus akkor határozottan nem


20/l

2013. febr. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 Dollersz ***** válasza:
a fenti kérdésben rólad van szó? van barátnőd? :) mert nekem most nincs barátom... 23L
2013. febr. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!