Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tegyek hogy ne legyek ennyire szégyenlős?

Figyelt kérdés

A párommal már egy ideje együtt vagyunk de még most is van olyan hogy szex közben szégyenlős vagyok és nem merek minden pózt csinálni.

Mit tehetnék hogy több önbizalmam legyen vagy legalábbis jobban tudjak érvényesülni a szexben.

Előre is köszönöm a normális válaszolóknak!



2013. febr. 12. 07:03
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Szeretem és mindent megteszek hogy ő boldog legyen még ha elakar hagyni akkor is elengedem mert tudom hogy üő úgy boldog.
2013. febr. 12. 08:05
 12/13 anonim ***** válasza:

rugjal be.

A poen, hogy egy karib szigeten kicsit becsiccsentve egy ottani ismeretlen egzotikus pasival lehet olyat kefelnel, hogy te sem hinned el, pedig valszeg nem a pasi lenne olyan nagyon jo, hanem hogy teljesen felszabadultal mellette.

2013. febr. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Ha berúgok akkor oké minden.csak így nem.
2013. febr. 14. 19:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!