Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom szakított velem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom szakított velem. Egy hülyeség miatt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A barátom szakított velem olyan indokkal hogy én hazudozok neki és, hogy már más fiúk teccenek nekem..miközben ez teljesen nem igaz...nincsenek tények amik ezt alátámasszák..ő mégis azt mondja vannak..mikor pedig rákérdezek akkor nem mond semmit...annyira fáj:-( nem tudom mit tegyek. 1 éve vagyunk/voltunk együtt..tudom hogy szeret és nem értem mért mondja ezeket mikor nekem csak ő számít, ő az életem értelme..és nekem senki másra nincsen szükségem:-( és azt mondja hogy jobb lesz ez így nekem...neki nincs rám szüksége mert "ilyen" lettem...:-((

ha tényleg szeret akkor meg fogja ezt gondolni?:-( vagy már semmi esély..:(


2008. jún. 5. 14:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem üljetek le, és beszéljétek meg, hogy mégis "milyen" lettél. Mondja el, hogy mi a problémája, mi nem tetszik neki és ígérd meg - és tartsd is be, hogy változtatsz rajta, ha lehetséges. Írtad, hogy nem mond semmit: de igenis mondja el, mert egy kapcsolat két emberről szól és a problémákat csak együtt lehet megoldani. A legfontosabb pedig az őszinteség!

Ha "visszafordítható" a dolog, akkor vagy most, amíg friss a szakítás - legalább én így tenném!

2008. jún. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
találkoztunk és mondtam hogy beszéljük meg és ő erre elkezdett ordibálni meg mondani a sok hülyeséget rólam ami nem is igaz..és közbe nagyon megbántott:-( pedig tudom érzem azokból hogy viselkedett néhány percben hogy ő is akarja még ezt...csak nem tudom:-(( nem akar már normálisan beszélni erről...nagyon fáj:-(( főleg hogy olyan dolgok miatt szakított velem ami nem is igaz...:-(
2008. jún. 5. 15:05
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem már egyszerűen csak nem szeret, csak nincs elég bátorsága, hogy ezt őszintén megmondja, ezért talál ki olyan dolgokat, amilyeneket állított rólad. ez sajnos egy szánalmas, gerinctelen mód, de ha tényleg szeretne, akkor nem csinálna ilyet.


Sajnos túl kell lépned rajta.

2008. jún. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

ez nem igaz!mert tudom, hogy szeret..mert ezelőtt a veszekedés előtt és mindig mutatta hogy szeret...mindent megtett értem..és nem csak mondta, hogy szeret...úgyhogy erről nincsen szó! Csak nem tudom...annyira félt, hogy ilyen dolgokat mondd már..és minden dologba beleköt..hogy abból mindig veszkedés lesz..:-( pedig én annyira szeretem..nem tudok nélküle élni:-(

légyszives még írjatok!

2008. jún. 5. 15:15
 5/8 anonim ***** válasza:
Csúnyán összeveszett velem hofggy "állítólag" nekem másvalakim van pedig rajta kívül senkim sincs meg hogy hazudok stb.Mire én fekaptam a vizet és kiléptem a képből.Erre ő megírta msn-en hogy jobb ha szakítunk meg ilyenek.Aztán este felhívtam hogy megbeszéljem vele a dolgokat és szó szerint bőgött a telefonban,hogy nem akar elveszíteni meg stb.Azóta már kibékültünk.Szerintem próbálj beszélni vele hátha sikerül kibékülnötök
2008. jún. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

mostmár biztos, hogy vége van...azt mondta őt nem érdekli el fog felejteni, mert nekem már nem ő fontos hanem már más dolgok fontosak:-( hogy 'ribanckodjak'( ezt csak én mondok így) miközben ilyenről szó nincs mert nem az olyan fajta vagyok...:-( és most kurva szar:-(! mert neki ezek a dolgok vannak a fejébe amiket kitalál, hogy mik lehettek...mindenről valami eszébe jut és kombinál:-(

és msot kurva szar...azt hiszem tényleg elveszett minden...nem tudom mit tehetnék még?! segítsetek

2008. jún. 7. 11:27
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha nem hiszi el azt, amit mondasz, mindenféléket képzelődik rólad, akkor - sajnálom - de nincs értelme a kapcsolatnak. Tudom, most nagyon rossz érzés, de hidd el, jobb lesz így. Hogy tudnál egy olyan ember mellett élni, aki mindig figyeli a lépéseidet, egy szavadat sem hiszi el és mindig veszekszik!?

Hidd el, találsz jobbat is! Fel a fejjel, ne szomorkodj! :)

2008. jún. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy valaki más, aki rosszat akar nektek, bekavart kicsit, és ő mondott olyan dolgokat a barátodnak, aminek semmi valóságalapja?
2009. jún. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!