Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is rosszul éreznétek magatokat ilyenkor?

Figyelt kérdés
3 éves kapcsolatban vagyok a párommal és nincs velem Valentin nap, mert ő neki tegnap volt dolga és le akart rendezni egy úttal...Pedig meg oldható lett volna a mai nap is, sőt a közelben lakik.Ajándéknak is két apró méretű dolgot kaptam, ne értsétek félre, nem kell drága dolog, csak ő sosem vett ilyen pici méretű dolgokat, mint most. Meg nem vagyok nagyravágyó tehát még tőle nem kaptam soha semmilyen drága dolgot és értékeset. pl: ékszert, vagy vacsorázni sem mentünk, meg virágot sem kaptam még tőle sohasem.
2013. febr. 14. 18:45
 1/3 A kérdező kommentje:
Olyasmiket szoktam, mint pl: tea, minibögre, amiben pici maci van,naptár, teamécsestartó stb.
2013. febr. 14. 18:47
 2/3 anonim ***** válasza:

Volt a TV-ben egy felmérés, hogy ki mennyire szereti a Valentin napot.

30% szerette,

5% nem érdekelte.

65 % ellenezte.

Én azt nem értem, hogy akkor miért akarják rá erőszakolni a többségre ezt a napot? Van aki nem szereti, akkor békén kellene hagyni azokat.

2013. febr. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Neki nincsen baja a Valentin nappal.
2013. febr. 14. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!