Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elmondani?

Figyelt kérdés
Figyeljetek. Tudom ez most valami nagy hülyeség lesz de akkor is: Azt szeretném megkérdezni hogy hogy mondhatnám el osztálytársamnak hogy tetszik 1 csaj a sulibol? Azért neki szeretném elmondani mert nekem még sosem volt barátnőm és ő biztatna. Na szóval. Hogy tudnám elmondani csak haveromnak akarom mert ő tudja mit kell tennem. Na szóval hogy kéne elmondanom neki hogy tetszik az a csaj?
2013. febr. 14. 21:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
"figyu tesó, tetszik egy csaj a suliból, nem tudom te ismered-e. tudnál adni egy-két tippet hogy menjek oda hozzá?"
2013. febr. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ahogy írod.... Haver, tetszik egy csaj, segítesz?
2013. febr. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszike. De vamiért félek hogy elmondja a többinek és kiröhögnek. :(
2013. febr. 14. 21:10
 4/7 anonim ***** válasza:

Miért röhögnének? Kamaszok vagytok? Csak a plázacicák szépek?

Keress egy olyan havert aki tényleg segíteni szeretne neked. Nem röhögném ki egyetlen barátom/barátnőm se ilyesmi miatt, bár mi ezeken az éveken már túl vagyunk, nem az odamenetellel vannak gondok. Az aktuális nő/férfi az ő kiválasztottja, nekem nem a bírálás a dolgom, hanem a segítés, ha ő is szeretné.

Csak egyszerűen menj oda, mondd el, tetszik neked xy, kérd meg találjatok ki valamit, hogy menj oda hozzá. Annyira átlagos dolog, hogy ezen nem kellene nevetgélni.

2013. febr. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
KÖSZIKE MINDENKINEK. még jöhetne sok tipp. De ha olyan jönne hogy hogy mennyek oda a csajhoz az is jó lenne.
2013. febr. 14. 21:18
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát ha ettől félsz, nem biztos, hogy a haverod a legjobb segítség. Mi lenne ha a csajtól kérdeznéd meg, hogyan mondjad el a haverodnak, hogy ő tetszik neked ?

Szóval komolyra ordítva a szót inkább a lányra koncentrálj, mert ha már a haverodnak sem mered elmondani a lány honnan tudja meg ? Ha meg nem tudja meg, hogyan jöttök össze ?

2013. febr. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
xD. ucsi válaszoló igazad van. de akkor jó. akkor ink azt mondjátok hogy mit mondjak a csajnak mint irtma még sosem volt csajom asse tom hogy mit csináljak hogy menjek oda meg ilyesmi
2013. febr. 14. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!